Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálhatok először...

Mikor csinálhatok először terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az elmaradt menzi utáni naptól mutatja ki a legtöbb teszt a babát (2x szültem már), csak hogy annyira rendszertelen a ciklusom (egyszer 28 napra, máskor 40 napra jön meg), hogy nem tudom mihez viszonyítsak? Ma van a 28. nap...

2015. máj. 12. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló okokból vettem a neten egy nagyobb csomaggal olcsón (fastest-en), és alkalmanként ellőttem egyet-egyet :)
2015. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy ilyen Smiley-s van. De mégis mikor teszteljek, ha ma van a 28. nap? :D Én egyszer akarok egy tesztet ellőni, de az legyen nyerő! :D
2015. máj. 12. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor 40 nap után :) Addigra tutit mutat. A mosolygós is jó teszt :) az első babámnál én is olyat csináltam. Papírdobozban van, furán van hajtva a két oldala úgy rémlik, nem standard tégladoboz. :))) Drukkolok!!! :)
2015. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
40. napot???????? Ááááá.... :D Ez most komoly?
2015. máj. 12. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz korábban is, de a leghosszabb ciklus után érdemes. :)

Nekem 33-54 napos, de 2 hónapja mérem a hőmet és így tudom, hogy pé után 15-ik napon érdemes tesztelni.

2015. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30-40 napra szokott megjönni, most a 43.-on csináltam egy erős pozitív tesztet. Úgyhogy szerintem neked is érdemes kivárnod a 40 napot.
2015. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A leghosszabb ciklusnapodat vedd. Én is így csináltam a 33 napon 29-32 napos ciklussal. Szóval én is a 40. nap utáni napra szavazok.
2015. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi, meggyőztetek! Gratula a kismamáknak! :P
2015. máj. 12. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 6 nap késés után csináltam. Ha ott van a baba akkor az ott is lesz, max. ha túl hamar tesztelsz és épp még nem mutatja akkor csalódni fogsz fölöslegesen.
2015. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!