Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek ilyen esetben? Ez...

Mit tehetek ilyen esetben? Ez normalis hogy 6. hetes babas vagyok, es nagyon aggodom mert mar ket babat elveszitettem.

Figyelt kérdés
38-eves vagyok mar volt ket terhessegem de nem maradt meg mert a munkam eleg ha azt mondom hogy mosodaban dolgozom napi 10-orat es allnom kell nehez vizes ruhakat emelgetni,es vasalni vagyok muszaj.Nagyon szeretnenk mar ezt a babat! Az orvosom nem ir ki mert csak 12. hetesen teheti meg azt allitja.A munka hejem nemtud nekem olyan munkat adni ahol nem vagyok veszejeztetve.Mit tegyek?? Sirva irom ezeket le nektek.Ti mit tennetek?
2010. febr. 24. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na ez a pozitív hozzáállás!!!Vigyázz a kicsinyedre!És igen,kiírhat mindkettő!Engem 5 hetesen a háziorvos írt ki,majd 7 hetesen átvett a körzeti nőgyógyászat!Szóval harcolj!!!Üdv:20 hetes kismama
2010. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én már 5 hetesen táppénzen voltam!

Nincs igaza a dokinak,lehet azért vár,hogy biztos legyen a dolgában de ilyen akor sincs,keress másik orvost és írasd ki magad.


8+3 hetes kismami.

2010. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!