Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lefekudtem a baratommal ....

Ma lefekudtem a baratommal . Mennyi szazalek az esely arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

nem ez az elso , viszont ez volt az igazi szeretkezesunk

most olvastam utana hogy az elovaladektol is lehet terhes az ember?!

eddig semmi bajom nem volt mert megjott viszont most felek

nem elvezett belem, viszont elelvezes elott 5mp-el vette ki

valaki ?!

mikor vegyek terhessegi tesztet?



2015. máj. 13. 19:58
1 2
 11/17 Eckone válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy 15 évesen nem szexelsz gumi nélkül, szeretném ajánlani a 12 literes szemetes zacskót. Azzal tuti, hogy nem lesz gyerek. De vigyázzatok ha nem kötitek minimum 3 csomóra akkor nem működik. Szívesen!!
2015. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

15 ÉVESEN GUMI NÉLKÜL? Atyaúristen!! -.-" Fhú, szüleid helyében úgy felpofoználak, a fal adná a másikat.

Megérdemelnéd, hogy terhes legyél, ha ennyi eszed van!!

15 évesen gyerek vagy, a szex meg nem gyerekeknek való játék. És tök mindegy minek nevezed... miért nem tudtok egy kib*szott gumit felhúzni????? párszáz ft 3 db. Ugye bonyolultabb lett volna, mint 72 órás tablettát szerezni 5000 ftért. Azt remélem tudod, hogy a 72 órás egy nagy hormonbomba, ami a 15 éves szervezetedet szépen kicsinálja majd.

Felhúz, hogy mennyi felelőtlen kis p*csa van manapság, akik dugni tudnak, de védekezni nem. Utána meg majd mennek gyilkosságot végrehajtani. Pici, ártatlan életeket kioltani... szánalmas milyen világot élünk!!

2015. máj. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

leülhetsz. Egyes. Az a fajta vagy, aki még ebből sem fog tanulni.

"huhh megúsztam" és csinálja ugyanúgy tovább.

2015. máj. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy terhes vagy! :D
2015. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kislány!

Mielőtt két gyerek lefeküdne egymással, tisztában kell lenniük olyan fontos dolgokkal, mint a védekezési módszerek (óvszer, tabletta), a nemi betegségek, a felelőtlen szex következményei ( nem tervezett terhesség, abortusz), és ha megtörtént a "baj", akkor a sürgősségi fogamzásgátlási módszerek ( általában 72 órástabletta, injekció). Tisztában kell lennetek a testetek működésével, és TUDD!, hogy az előváladékban lehet spermium!

Ha ezeket a fontos dolgokat tudod, akkor lefekhetsz a fiúval.

Erre mondják az egyszerű emberek, hogy "dugni tudsz, védekezni nem".

Reménykedj, hogy mégse lettél terhes, de ha félsz, az már jó, mert kezded felfogni, hogy felelőtlenek vagytok, a megszakításos szex NEM VÉDEKEZÉS!

Terhességi tesztet még felesleges csinálnod, mert nem mutatna semmit. Pár nappal a várt menstruációd napja után vegyél tesztet, akkor -remélhetőleg- negatívat tesztelsz majd.

A pasidnak gratulálok, hogy nem tisztel téged és ostoba, de csak 16 éves, ne rójuk fel neki.

Reméljük, hogy sose kell megtudnod, milyen szörnyű egy abortusz és egy baba elvetetése és megérted, hogy milyen egyszerű és fájdalommentes eszközzel-ÓVSZERREL- megelőzheted az ilyen jellegű kételyeidet.

2015. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 okos0204 válasza:
Ugy gondolom hogy egy 15 evesen meg barbi babaznod kene... nem pedig azon toprengeni hogy terhes vagy e, sem azon hogy szexelj. Mind az aki itt komiba valaszolt neked csak jot akar. Es 15 evesen tenyleg nem a szexel kellene foglalkoznod. Itt vagyok en. 20 eves vagyok.21 leszek december 2.an. Fel eve veszitettem el a szuzessegem...de az elso 3-4 honapba gumival vedekeztunk.most szeretnenk babat. De hogyha en felevvel ezelott teherbe estem volna. Biztos hogy nem tudtam.volna felnevelni. Vigyaztunk mert tudtuk hogy nem birnank felnevelni. Es azt sem birnank ki ha elkellene vetetni. Igy inkabb vedekeztunk.
2015. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 okos0204 válasza:
Addigra mindketten letettuk az eretsegit. Dolgoztunk kulfoldon es belevaghatunk a dolgokba. Meg majd minden. Lakas. Minden. Gobdolkozz mielott cselekszel.
2015. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!