Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negatív teszt, lehetek mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív teszt, lehetek mégis terhes? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hete késik a menstruációm, tegnap csináltam egy tesztet (nagyon félek, úgyhogy nem vártam meg vele a reggelt, tudom, hogy hiba...), de negatív lett. Többször voltunk együtt a barátommal, de mindig védekeztünk óvszerrel, és elméletileg nem történt baj (ha kiszakad, azt csak észrevettük volna, gondolom). Szerintetek mennyi esélye lehet, hogy az óvszeren a szakadás nem egyértelműen látszik, mert azért nem vizsgálgattuk meg tökéletesen a dolgot...? Negatív teszt ellenére lehet baj, vagy azt már a menstruáció késése utáni 5. napom mindenképpen kimutatná?
2015. máj. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
van, hogy kimarad, főleg hormon változásnál, friss kapcsolatnál stb stb. Ezer oka lehet, de ha nagyon parázol akkor az is késlelteti!
2015. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem valószínű, lehet azért késik mert ennyire rástresszelsz

a biztonság kedvéért csinálhatsz még egy tesztet, most reggel vagy elmehetsz nőgyógyászhoz

de valószínűleg nem vagy terhes

2015. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor nézted a tesztet. Alsó hangon 10 nap után, de inkább 14 nap után mutat pozitiv eredményt ha van terhesség.

A tájékoztatójában le van írva, hogy hány nap után mutatja ki a terhességet. Ha az alatt vagy simán mutathat negatívat holott nagyon is pozitiv már.


A menstruáció ingadozásának meg ezer oka lehet, de ezt írták már fentebb...


Már megbocsáss de ezek alap dolgok kellene legyen olyannál aki már elég "felnőtt" a nemi élethez.

Csináljátok de nem tudjátok mit...

2015. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként 19 éves vagyok és tisztában vagyok a nemi élet 'veszélyeivel'. A kérdéses együttlét, ami miatt esetleg aggódni valónk van, 19 nappal ezelőtt történt, ezért is kérdeztem, hogy lehetséges-e, hogy ennek ellenére mutat negatívat a teszt. A tájékoztatóban csupán annyit írtak, hogy a menstruáció késése napján már elvileg kimutathatja a pozitív eredményt...

2015. máj. 13. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálj még egyet, h az is negatív nincs baj. Ha meg lehet h sérült az óvszer töltsd fel utána vízzel és h szivárog nyilván akkor van baj
2015. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!