Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtem le először barátommal, védekeztünk óvszerrel, viszont eleinte nem vette fel és félek, hogy az előváladékból kerülhetett belém. Behatolás csak az óvszerrel történt, de az ujjaira kerülhetett a váladékból mielőtt megujjazott. A biztonság kedvéért elmentem egy sürgősségi nyőgyógyászati ambulanciára, vizsgálat nem volt, csak felírták az Escapelle nevű 72 órás tablettát. Az aktus után kb. 16-17 órára vettem be.

Nem tudom mennyire normális ilyenkor, hogy van egy tompa alhasi fájdalmam, ez vagy a gyógyszertől van vagy mert szűz voltam?

Mennyi esélye lehet hogy teherbe esek?

Kérem ossza meg az akinek hasonló élménye volt.

A válaszokat előre is köszönöm!

L/21



2015. máj. 13. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak trollkodik. 50% mert vagy igen, vagy nem... Tényleg olvass utána. Különben előtted öten mondják, hogy nulla az esély rá, egyvalaki azt mondja, hogy sok és totál pánikolsz XD
2015. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyébként is eléggé ideges típus vagyok sajnos :-[ Remélem nem lesz baj, és nektek van igazatok.
2015. máj. 14. 00:43
 13/18 anonim ***** válasza:
21 évesen már utánanézhettél volna a dolgoknak.
2015. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
De az gyógyszer elindítja a menstruációt nem? Mintha valamit ilyesmit olvastam volna róla, hogy igy akadályozza meg a terhességet. Szóval ha úgy érzed meg fog jönni, akkor nem csoda. Meg ha úgy vetted be ahogy kell nem lesz baj. De lehet amúgy se lett volna. Abban a váladékban kevés a spermium, de én is aggódós vagyok, bár én ilyen gyógyszert erre tuti nem ennék, peteéréstől is függ, lehetsz-e terhes. Amúgy első együttlét pár csepp vér normális, sőt nekem napokig volt fura kis véres váladék. :) de amúgy írjuk itt, hogy túlzás volt a gyógyszer. Ez a te dolgod, ne bántsd érte magad, de tényleg nem kéne jó ideig, lehetőleg soha, én nem tudok róla sokat, csak hallottam hogy durva hormonhatás.
2015. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyitől szinte semmi esélye nem volt, hogy teherbe ess, viszont a 72 órással jól szétszedted a hormonháztartásodat. Készülj fel ciklusingadozásra, vérzésed is össze-vissza jöhet majd meg...

Kár volt.


3 gyerekes anyuka

2015. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az mit jelenthet ha még mindig korog alul a hasam, és hőemelkedésem, szájszárazságom és pulzusemelkedésem is van?

A másik dolog, hogy sárga színű, kellemetlen szagú folyásom van.. Esetleg elkaphattam valamit?


:( kezdek még jobban aggódni

2015. máj. 14. 15:43
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem menj orvoshoz. de semmi esetre sem ahhoz, akihez eddig!
2015. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem mi lett végül? Hasonló tüneteim vannak..
2016. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!