Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu napján együtt voltunk,...

Ovu napján együtt voltunk, azóta 2 napja szúrkál a petefészkem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, ovulációkor együtt voltunk, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal először fél napig enyhébben a jobb, majd most már 1,5 napja a bal petefészkem szúrkál, húzódik. Szokott ilyen lenni a ciklusom második felében, de nagyon ritka, hogy még éjjel is felébredjek rá. Az ovuláció már tuti megvolt, de akkor mitől fáj? Valami gyulladás lehet? Mikor együtt voltunk, már akkor nyilalló fájdalmat éreztem.


Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem akarok gyógyszert beszed i, ha sikerült a baba, az meg ugye még két hét, mire kiderül. Szerintetek mitől lehet ennyire érzékeny?



2015. máj. 17. 08:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szia, 9. dpo, meg mindig negativ a reggeli teszt. Viszont a melleim tegnap ota nagyon fajnak. Meg mindig remenykedem, de mar egyre kevesbe :(
2015. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Meg mindig nagyon korai volt tesztelni:) Tudom, hogy nehez kivarni, en is tükön ülök, de van, akinek pl. csak a 18.dpo-n mutatta a teszt. Az orvosok is azt mondjak, hogy a kimaradt menzesz utan ket nappal erdemes elöször tesztelni. A mellfajas meg barmi lehet, PMS is, baba is.
2015. máj. 22. 16:05
 13/26 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy korai volt :) De van meg egy csomo tesztem, nem sajnaltam :) Majd irok, mi lett :)
2015. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja, nem is a tesztelésre írtam, hanem, hogy ne keseredj még el, nagyon korai volt:)
2015. máj. 23. 14:14
 15/26 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna szombat ota barnazok, ugyhogy ebböl holnap-holnaputan mensi lesz megint :(
2015. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Jónás-napon is együtt voltatok?
2015. máj. 26. 08:37
 17/26 A kérdező kommentje:
Lőttem én is egy tesztet - teljesen fölöslegesen.
2015. máj. 27. 12:36
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem is neztem a Jonas napot. Valahogy nem hiszek abban. En tudom mikor van peteeresem, szoval nagyon nem tartom valoszinünek, hogy ha epp nem ovukor van a Jonas nap, hogy megis akkor jönne össze...

Nalad mi a helyzet? Mit erzel?

2015. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Na, pont itt vagy :) Hanyadik dpon vagy?
2015. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem érzek konkrétan semmit, nagyon ritkán hasszurkát, de az szinte teljesen elmúlt már 2 vagy 3 napja, néha érzékeny hol a jobb, hol a bal oldal a petefészkem környékén, de pár percen belül elmúlik.


11. dpo-n vagyok, és a tesztet nem rggeli, hanem délelőtti pisiből csináltam, nagyon okosan...:D Te mit érzel?

2015. máj. 27. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!