Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu napján együtt voltunk,...

Ovu napján együtt voltunk, azóta 2 napja szúrkál a petefészkem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, ovulációkor együtt voltunk, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal először fél napig enyhébben a jobb, majd most már 1,5 napja a bal petefészkem szúrkál, húzódik. Szokott ilyen lenni a ciklusom második felében, de nagyon ritka, hogy még éjjel is felébredjek rá. Az ovuláció már tuti megvolt, de akkor mitől fáj? Valami gyulladás lehet? Mikor együtt voltunk, már akkor nyilalló fájdalmat éreztem.


Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem akarok gyógyszert beszed i, ha sikerült a baba, az meg ugye még két hét, mire kiderül. Szerintetek mitől lehet ennyire érzékeny?



2015. máj. 17. 08:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Van egy marha halvány, extra időn túli valamim...1 óra elteltével lett ilyen, élőben látszik egyértelműen, viszont még annyira halvány, hogy azt sem tudnám megmondani, hogy színes-e.


A felső a tegnapi full negatív, az alsó a mai időn-túl-nemszámító-ki-tudja-milyen teszt.

[link]

[link]

2015. máj. 28. 11:10
 22/26 anonim ***** válasza:
Latom, amit latsz!!! Drukkolok!!!!!!!
2015. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem kedden megjött rendesen, ma voltam 3. napi vervetelen, meg majd megyek 21. napira. Talan abbol kiderül, miert nem jön mar 13-14 honapja :)
2015. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hol csináltattad a vérvételt?


Én a pajzsmirigyem miatt elmentem egy endokrinológus-hormonszakértőhöz, akit itt ajánlott egy jelenleg még kismama, vagy most már talán éppen anyuka. Ő sokat kérdezett a ciklusomról, illetve az étrendemről, mert dietetikus is. Az ő javaslatára változtattam az étrendemen a sikeres babavállalásért, hát most meglátjuk, hogy mikor jön be a dolog. Mondjuk én már annyi mindenen változtattam az elmúlt 3-4 évben PCOs, meg most a pajzsmirigy miatt, hogy remélem, hogy lesz is foganatja.


Az aviva tornát próbáltad?

2015. máj. 28. 17:10
 25/26 anonim ***** válasza:
En Ausztriaban elek, es itt a haziorvos veszi le a vert, es küldi a laborba, de a nögyogyasz irja össze, hogy milyen hormonokat kell vizsgalni. 2 honapja volt sima vervetel is, akkor 2,24 volt a tsh-m, kivancsi vagyok, mennyi lesz most.
2015. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan lett a teszt, úgyhogy ez száradási csík, 10 percen belül hómező volt. Viszont nem bánom, legalább túlestem a rástresszelős részen:) Most megbeszéltük, hogy lazán fogjuk fel, ovut se nézek, és ettől a tegnapi nap is nagyon jó hangulatban telt:)
2015. máj. 31. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!