Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36. napon nem jön meg a...

36. napon nem jön meg a menzeszem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta, minden hónapban 28-29 napra jön meg a menzeszem. Most a 36 napomon tartok és semmi. A 32. napon csináltam tesztet, negatív volt. Ma reggel nagy wc után a folyásomban piros vér volt, azóta megint semmi. Értem én hogy nem vagyok várandós, de akkor mi lehet a gond?
2015. máj. 20. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Miért?
2015. máj. 20. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mert kizárod a terhesség lehetőségét.
2015. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet stressz, ciszta, hormonprobléma, de én a helyedben tesztelnék.
2015. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hétvégén is tesztelnék.
2015. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sorstárs vagyok. Szinte szó szerint én is kiírhattam volna a kérdésedet: 29-30 napos ciklusaim vannak, ez mindig jól is működött. Most már én is a 36. napomon vagyok és semmi... Nekem aznap amikor meg kellett volna jönnie volt egy kis világosbarna folyásom (1X láttam wc papíron); azóta semmi. Elvileg meddő vagyok, régóta kezelnek is; 4 éve várjuk a babát és nyilván nem védekezünk. Én azóta 2 naponta csinálok teszteket, de mindegyik negatív... Jó lenne ha megjönne, mert erre várunk, hogy megműthessenek a meddőségem miatt...
2015. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg érdemes lenne tesztelni. 32. nap óta egy pár eltelt. Nyilván lehet más oka is de ha nem védekeztetek akkor terhesség is lehet attól mert a teszted negatív lett pár napja.
2015. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!