Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint ma kellene megjönnie, viszont múlt héten szerdán és csütörtökön pecsételő "vérzésem"volt. Alig pár csepp és hol rózsaszínes, hol barnás. Akkor is és ma is csináltam tesztet, de mind neg. lett. :( 2 napja fáj a mellem, ill. a bimbóim érzékenyek és olyan érzésem van, mintha megjönne (pecsételés közben is görcsölgettem), de azóta se semmi. Volt valaki hasonló helyzetben? Lehet baba h baba van a neg. tesztek ellenére?
2015. máj. 20. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet meg fog jönni de ha csak ma kellene megjonnie akkor simán lehet hogy csak később mutatja a teszt.
2015. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni, h szeretnénk babát, tehát nem is védekezünk, am 2. gyerek lenne. Vagy minden nap v minden másnap együtt voltunk a párommal. Ilyen sosem volt még, rendszeres a ciklusom és a hormonjaim is rendben vannak mert pár hónapja voltam hormonvizsgálaton.
2015. máj. 20. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján elég nagy az esélye, hogy a múlt heti pecsételés beágyazódás volt. Attól hogy még ma negatív lehet pár nap múlva pozitív a teszted. Húgomék egy ciklusban csak a peteérés napján voltak együtt, 28 napos ciklusai vannak és csak a nem várt után 8 nappal lett pozitív a tesztje. Azóta már megszületett a pici.
2015. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ebben bízom èn is, de ùgy fèlek h nem jön össze, ès nagy lesz a csalódás. Hát majd pár nap mùlva ùjra tesztelek, ha addig nem jön meg. Bìzom benne nagyon :)
2015. máj. 20. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, igazából nem ritka ha csak pár napos késésnél mutatja a teszt tényleg.

De amúgy reggel csináltad a tesztet ma?

2015. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Reggel, 2. vizeletből.
2015. máj. 20. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb első vizelettel csináld majd meg, szerintem péntek körül vagy hétvégén ha addig nem jön meg.
2015. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2db-osat vettem, megmaradt egy, az jó lesz pèntekre. Drukkolj nekem :)
2015. máj. 20. 22:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Teszteltél? Mi lett?
2015. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia! Igen ma is teszteltem :D mert olyan nehéz kivárni, hogy mi lesz...tudom, később is elég lett volna...a mai tesztem is negatív lett :((
2015. máj. 21. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!