Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csúszik a menstruáció egy...

Ha csúszik a menstruáció egy hetet, az új peteérés az új menzeszhez igazodik, vagy a régihez?

Figyelt kérdés
Majus 7.én kellett volna megjönnie, de május 15.én jött meg ( utrot szedtem kicsit tovább mint kellett volna, mert nem volt egyértelműen negatív a tesztem, ezért késett valószínűleg). Az eredeti ciklusomhoz képest május 20-án lett volna a peteérés, de a mostanihoz képest meg 29-29. Akkor most melyik?
2015. máj. 21. 09:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A hőm valószínűleg az Utrótól volt ilyen magas. Nem szeretnék arra gondolni, hogy megint volt baba csak nem maradt meg, mert sajnos ilyen már 2szer volt velem, akkor sokkal egyértelműbb pozik voltak, és ki is maradt a menstrációm teljesen. Ezért is szedem az utrót. Remélem, hogy most nem volt baba, csak a tesztek csaptak be, végülis az egyiken kívűl mind idő után jelent meg.

Normálisan nem gondoltnám, hogy volt már ovum, csak azért tettem fel a kérdést, mert az eredeti ciklusomhoz számolva tegnap kellett volna legyen és olvastam valahol, hogy ilyen esetben néha az eredeti ciklushoz igazodik az ovu nem a megkésetthez. Remélem, hogy nem volt még, mert csak tegnap voltunk együtt, így ha tegnap reggel volt akkor lehet lemaradtunk róla.

2015. máj. 21. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nem egyértelmű a teszt, a te esetedben érdemes lenne legközelebb hcg-t nézetni vérből, mert az megmondja a tutit.


Ha a hőd elkezd felfelé menni akkor történt meg az ovu.

2015. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!