Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszeres,28 napos a...

Ha rendszeres,28 napos a ciklusom, akkor is lehetséges késői peteérés?

Figyelt kérdés
Ezt most nem igazán értem. Megjött időre, de sokkal gyengébb volt és 2-3 napig tartott, még barnázás se maradt. Azóta meg még folyásom sincs. Csináltam tesztet, de negatív. Csak arra tudnék tippelni, hogy késői peteérés. De az meg kizárt, ha 28 napos a ciklusom, nem? Van tippetek? Igazából nem vagyunk rajta a "dolgon", de megszakítással "védekezünk", így az esély mindig megvan. Csak most így azt se tudom, mikor teszteljek újra, egyáltalán idegesítsem-e magam rajta. Mielőtt megjött volna, pár nappal előtte a melegben megmártóztam hideg vízben, de csak pár másodperc volt. Felfázhattam akár? Tünetem nem volt mondjuk, mert alapból (általában) sűrűn járok pisilni.
2015. máj. 21. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
NEkem 28 napos ciklus mellett első babám 6. napon, a második 8. napon fogant. Az elsőnél még a mensim sem ért véget. A biológiáját nem ismerem, de együttlét miatt biztosan tudom, és később a korai uh kormérése is igazolta ezeket a napokat.
2015. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!