Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A derékfájás is lehet terhessé...

A derékfájás is lehet terhesség jele? Mitől fáj ilyenkor a derék?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
bocsanat a valaszert mert nem valaszt adok, hanem en is ezt irtam csak nehany kerdessel lejebb. kb.5napja folyamatosan faj a derekam lent kozvetlenul a popom felett.Sajnos te nem irtal tobbet de orulnek ha te is irnal az en kerdesemre csak hogy te pontosan hol erzed miota es hogy kesik e mar neked meg ilyenek!Orultem hogy nem neznek akkor engem se hulyenek mert mas is van ilyen cipoben!Barcsak babank lenne, szoritok erted is!
2007. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fájhat terhességnél!

A keresztcsont ill. a medence tágul,nyilik ettől van a fájdalom.Ez jelentkezhet terhesség elején és közben is ,mikor már nagy a súly.Sok sikert és babát kivánok!

2007. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes, de csinálj egy tesztet, hogy megbizonyosodj, majd menj orvoshoz. Terhességnél a tested teljesen átalakul, hogy a babát ki tudd hordani és ilyenkor minden az Ő érdekeit szolgálja. És minél nagyobb lesz a baba annál több és több helyen fogsz fájdalmat nehézséget érezni. De ez jó érzés. Szurkolok a babáért!
2007. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Mivel ne, írtál konkrétumokat csak annyi, hogy fájhat a derék mástól is, helytelen testartás stb...
2007. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, hogy már rég tetted fel ezt a kérdést, de mi lett, lett baba? Ha igen a teszt kimutatta és mikor? Egyéb terhességi tüneted volt?

Nekem 2 napja nagyon fáj a derekam, 8 napja késik, tesztek negatívak, más tünetem nincs, csak "érzem a méhemet", néha szúr is. Nagyon idegesít ez a bizonytalanság.

2011. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!