Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez az érzés a hasamban?

Mi lehet ez az érzés a hasamban?

Figyelt kérdés
Most már 2-3 napja érzem. Ülés, fekvés, de még mozgás közben is észreveszem. Olyan mintha ilyen "hullámzó" érzés lenne, de csak ugyanabban a pontban, napok óta. Nem tudom hova tenni. Csak úgy jön, majd elmúlik. Aztán később újra. Nem bélmozgás, mert ilyet még soha nem éreztem. És kora reggel is érzem, mikor még enni se ettem. Nem is magzatmozgás, mert a több hónapos terhességet azért már kiszúrtam volna. :) Tegnap csináltam tesztet, de negatív. Nem lehet ez valami beágyazódási tünet vagy akármi? Persze, tudom, igazából képtelenség, de akkor mit érezhetek, ha tényleg nem bélmozgás?
2015. máj. 23. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegrangasra gondolnek. Nekem is neha van.
2015. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is szokott lenni idegesít akkor. Idegrángás ahogy az előző írta. De hogy miért passz.
2015. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!