Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben abbahagytam a...

Decemberben abbahagytam a fogamzásgátlót,8 év szedés után. Eddig 28-31 napra meg is jött a menzeszem. Most már 5 napja késik. Lehet az abbahagyás miatt, vagy terhesség? Mindig védekeztünk óvszerrel. Holnap csinálok tesztet.

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig védekeztetek az elejétől és nem volt sérült az óvszer akkor nem vagy terhes. De azért csinálj egy tesztet. Nekem fogi gátló után nagyon szabálytalan volt egyébként.
2015. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet mind2 v stressz miatt esetleg vlmi más, csináljatok tesztet ha nem vagy terhes várj még egy kicsit de ha nagyon sokat késik akkor orvos
2015. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

teszt negatív.

Közrejátszhat az is, hogy az utóbbi 2 hónapban lefogytam 8 kg-t?

2015. máj. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!