Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet menzesz után 1 napra...

Lehet menzesz után 1 napra pozitív az ovu teszt?

Figyelt kérdés

Megjött a menzeszem...fura volt mert nem úgy ahogy szokott rövidebb volt és keveebb./a dologhoz hozzá tartozik csináltunk terhességi tesztet menzesz elött mert fura érzésem volt a mellem is nagyobb lett negatív lett :( /.... ma rá 1 napra fájdogált a hasam alja megint,gondoltam mivel van itthon kipróbálom... még sose használtam mert bár van 2 gyermekünk a 3.kicsit nehezebben akar jönni így mindent bevetünk a cél érdekében :)

ugyan halvány lett a 2.csík de ott van... ezen meglepődtem mivel elvileg ovu a ciklus közepén kéne lennie...

köszi a segítséget előre is


2015. máj. 25. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt csak akkor számít pozitívnak, ha legalább olyan erős vagy erősebb, mint a kontrollcsík! Mivel LH-ra reagál, abból pedig mindig van a szervezetben (csak ovuláció előtt 24-48 órával termelődik a legtöbb, ez váltja ki az ovulációt, ezért az "LH-csúcskor" pozitív az ovulációs teszt).
2015. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget :)

még nem vagyok jártas az ovu tesztben,de most ebből is betáraztunk... szeretnénk nagyon a babót :)

hőmérőzunk is bár elég érdekesen alakul eddig a hőm :)

2015. máj. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!