Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még a pozitív tesztbe...

Bízhatok még a pozitív tesztben, ha a menzesz elmaradásának első napján (tegnap) lett egy negatív tesztem, viszont azóta sem jött meg?

Figyelt kérdés
Ma már 2.napja késik, és jelét sem érzem annak, hogy meg fog jönni. Előző hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót (Iamna), és ez lenne az első menzesz azóta. Lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt késik? Egyszer már abbahagytam a gyógyszert, akkor óraműpontossággal jött a menzesz. Most hányingerem van néha, és mellbimbóviszketés. Két hete voltam együtt a párommal védekezés nélkül. Szerintetek várjak pár napot, és megismételjem a tesztet? (X-Epil)
2014. máj. 13. 12:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nekem 4. nap lett halvány pozi. És most itt szuszog mellettem.
2014. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Júj, de jó! Gratulálok Neked! Azt még le sem írtam, hogy bizonyos szögből mintha látnék halvány csíkot a teszten, de az a fura, hogy akkor látni, ha árnyékban nézem, fényben semmi. Azért nem is fotóztam le, és meg sem tartottam, mert nem akarok beképzelni dolgokat. :)
2014. máj. 13. 12:47
 3/25 A kérdező kommentje:
Várom mások tapasztalatát is, hogy negatív teszt után mennyi napot vártak a pozitív tesztre?!
2014. máj. 13. 12:48
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem a második napon lett nagyon halvány,nem is egyből jőtt ki hanem kb 5perc múlva.Most vagyok 21hetes.:)Várj még 2-3napot és akkor tesztelj még egyet.Szoritok.:)
2014. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon bízom benne, pedig 2-3 hónap múlva szerettünk volna élesben próbálkozni. Most egyszer voltunk így együtt, és lehet, hogy meg is lesz az eredménye :)
2014. máj. 13. 12:53
 6/25 Margit84 ***** válasza:
Szia! Elmaradás után 6 nappal is csak nagyon nagyon halvány csíkom volt (05.04-én). Erős csík 05.11-én lett tehát 13 nappal később mint ahogy meg kellett volna jönnie...nekem is szintén xepil tesztek voltak... tehát még bármi lehet.
2014. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az igen! Akkor érdemes volt várni Neked is! Gratula!!
2014. máj. 13. 13:04
 8/25 gabszem ***** válasza:
16 hetes vagyok a második gyerkőccel. Az első terhességemnél a nemvárt napja után 3 nappal teszteltem erős pozit, most a nemvárt napja után két nappal halvány pozit. A nemvárt utáni napon még negatív volt a teszt. 2 nap múlva próbáld újra.
2014. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!!:)
2014. máj. 13. 13:06
 10/25 Margit84 ***** válasza:
Várj mindenképpen pár napot és próbáld újra, de mindenképpen reggel, ha az előzőt nem akkor próbáltad. És majd írd meg, hogy mi lett az eredmény :)
2014. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!