Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy a baj? Vagy csak bebeszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? Vagy csak bebeszelem magamnak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo,hogy eleg rosszul szoktam lenni mostanaban..hanyinger eggyes szagok utan,reggelente nincs etvagyam,szedules..

Tudniillik,hogy en amugy is rosszul szoktam lenni az epemmel.Lehetseges,hogy csak epézek?

A menstruaciom is megjott,vagyis mar muloban van,de tudom,hogy attol amiert megjott lehetek terhes.

(ja es en sajnos olyan fajta lany vagyok,aki bebeszeli magaba a metegseget...)

Valaszotokat elore is koszonom.


2011. aug. 9. 09:21
 1/8 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes és csak bedumálod magadnak !
2011. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"A menstruaciom is megjott,vagyis mar muloban van,de tudom,hogy attol amiert megjott lehetek terhes."


Már, hogy a halálba lehetnél akkor terhes??? Nem terhes, szimplán hülye vagy!

2011. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves második

barátnőm az első négy hónapban menstruált és ez nem különleges, egyedi dolog....

mielőtt oltogatsz valakit nézz utána a dolgoknak.....

2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a terhesség alatt is van olyan aki menstruál
2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges a menstruáció terhesség alatt? Ha nagyon szeretnél babát, akkor minden menstruációnál ott motoszkál benned a kérdés, hogy vajon nem lehet-e, hogy a vérzés ellenére azért mégis ottvan a baba… Nos, az a helyzet, hogy valóban “megjöhet” a terhesség alatt is, de másként, mint ahogyan azt gondolnád.


“Menstruáció” a terhesség alatt többféle okból léphet fel:


a fogantatás viszonylag későn történik, ezért a “szokásos” időpontban leválik egy kis darabon a méhnyálkahártya

a szervezet “emlékszik” rá, mikor kéne megjönnie, ezért a menses időpontjában a megszokott tünetek lépnek fel és minimális vérzés is jelentkezik

hormonális okokból lép fel vérzés, ami nem “igazi” menstruáció, és nem is teljesen abban az időpontban jelentkezik, hanem az első harmad folyamán bármikor



A terhesség alatt jelentkező “menstruáció” valójában nem igazi (kivéve az első esetet), és mindhárom típusnál a vérzés nem igazi élénkpiros vérzés, hanem inkább barnás, a mennyisége kevés, gyakran csak 1-2 csepp és csak néhány napig tart (vagy a hormonális ok esetén elhúzódhat akár hetekig is). Olyan eset is létezik, hogy valakinek még kétszer-háromszor “megjön” a terhesség első hónapjaiban, valamint azt a jelenséget is sok kismama tapasztalja, hogy az első néhány hónapban azokon a napokon, amikor “meg szokott jönni” jelentkeznek a menses előjelei, hasonlóan fájdogál a hasa, de végül természetesen nem jön meg, hiszen nem volt peteérés, és nem válik le a méhnyálkahártya.


LEhet, hogy nem vagyok nő, de ha már havonta menstruálsz akkor meg kellene tudd különböztetni az igazi menstruációt egy "ál" menstruációtól. :)

2011. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat:)

utolsonak koszi ezt a sok informaciot,mostmar megjobban oda fogok figyelni mindenre :)

2011. aug. 9. 11:25
 7/8 anonim válasza:
no comment
2011. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vérnyomásingadozás, vírus, akármi okozhat szédülést meg hányingert, ha meg érzékeny is vagy epédre, akkor meg nem is lenne egyedi eset, ha nem éreznéd jól magad. Nem valószínű a baba, de hogy megnyudogj, csinálj egy tesztet
2011. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!