Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnám pár tünetemet, nagyon...

Leirnám pár tünetemet, nagyon nem értem mi történik velem! Volt már valaki hasonlo helyzetben, és babás lett?

Figyelt kérdés
Épp a lombik program küszöbén állunk 2 honap mulva kezdödik kb a stimulácio.Röviden mindkét petevezetékem el van záródva ugyhogy nem is reménykedem a spontán terhességben.A ciklusom minden honapban pontos volt,de most 26.-a helyett 20.án elkezdtem vérezgetni,majd 1napra erősebb lett rendes vérzéssé alakult,és a mai napig csak pirosan pecsételgetek.A mensim 3-4 napig szokott tartani ahhoz képest ez a dolog már 7 napja tart.Ne gunyoljatok ki kérlek,de csak az egyik mellem érzékeny,de az nagyon és leginkább a bimbóm.Egészen ma reggelig enyhe görcsölést és émelygést érzek...de nagyon enyhét,és ma reggelre még pattanásom is jött,nekem akinek soha!!! :( Nem értem.Nem kaptam még hormonkezelést,igy nem lehet a fura vérezgetés annak mondható az biztos.Légyszives csak az irjon akinek volt már ilyen tapasztalata,igazábol egy héttel előbb indult be a vártnál,de nem is olyan volt mint egy menzesz.Fura érzésem volt 18.án csináltam egy tesztet ami negativ lett,de a szurkálások meg a pici görcsök miatt gondoltam megcsinálom.Volt már valaki ilyen heylzetben?Hogy alakult?
2015. máj. 27. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az elzáródott petevezetékek miatt biztonsági játékos lennék, és nézetnék egy ultrahangot meg egy bHCG-t.
2015. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztonsági játékos?Ezt most nem értem :) Ultrahang?Bhcg? Reménykedhetem szted ? :)
2015. máj. 27. 09:46
 3/5 A kérdező kommentje:
És a vérzés?Sajnos édesanyámmal nem tartjuk a kapcsolatot mostanában megromlott..ezért nem hivom fel.Mi 3an vagyunk testvérek,de az öcsémmel és velem ugy emlékszem anno azt mondta hogy 2-3 hónapig rendes menzesze volt.
2015. máj. 27. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én a méhen kívülit zárnám ki elsőre, erre akartam utalni.
2015. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2015. máj. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!