Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen üres a petezsák, és...

Nina04 kérdése:

5 hetesen üres a petezsák, és nem biztatott az orvos. Volt valaki hasonló helyzetben? Merjek reménykedni.!?

Figyelt kérdés
Szóval elvileg 8 hetes terhes vagyok de én biztosan tudom , hogy 5 hetesnél nem lehetek idősebb. Hétfőn voltam uh.on de nem mondtak akkor még semmi ijesztőt csak hogy kicsi és , hogy ennek több oka lehet. Visszahívtak szerdára és ott már azt mondták biztos felszívódott a magzat mert még mindig üres a petezsák. Hormonszintet is nézték hétfőn 60 ezer szerdára 74 ezer. Ennek az értéknek tényleg a duplájára kellet volna nőnie szerdára?

2015. márc. 13. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha biztos hogy 5 hetes vagy akkor van mèg remèny, nekem sem volt semmi 5hetesen, mensi alapjàn èn is 8 voltam de kèsői peteèrèsből lett ès a ciklusaim alapból 36 napaosak, màsfèl hètre rà szívhang is volt...

De nekem az alakjàn lètszott hogy nem lapos, valòszïnűleg nem lesz gond.

2015. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hany mm volt a petezsak? Ez fontos.

A hcg szinted valoban nagyon lassan emelkedik, de van akinel csak 72 orankent duplazodik.

2015. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A hcg nem törvényszerű hogy duplazodik. Van esély még ha 5 hetes vagy, a következő vizsgálat választ fog adni. Petezsakot nem mérték amúgy?
2015. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ciklus szerint 7-8 hetesnek kellett volna lennie a babának de kisebb volt jóval. Engem nis megrémítettek. De ma mar 14 hetes kismama vagyok. Az elején nagyon nem volt egyértelmű, hogy korai terhresség, vagy felszivódik e. Akkor én 3-4 hetes lehettem.
2015. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem csak a hcg emelkedessel van gond.hanem a mennyisegevel is.kifejezetten magas az ertek es ha nincs benne ekkor baba valoszinuleg ures :(

Sajnalom :(

Nalam 750 nel mar latszottak a petezsakok es 8-9 ezer korul mar az embrio is az egyikben.

De drukkolok,hogy ne igy legyen. Keress fel masik dokit esetleg.

2015. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon bizakodó vagyok :) de persze próbálok felkészülni a legrosszabbra is. A doki nem mondott méretet de amit én láttam az uh.n az 11mm x15mm persze ezt csak én láttam.. Eddig 2 különböző doki vizsgált és hétfőn megyek vissza és akkor egy harmadik doki fog megvizsgálni valószínűleg. De ez nem is hátrány mert remélem mást fog mondani..:)

Volt már egy vetélésem 4 évvel ezelőtt és nagyon félek hogy nem tudom majd könnyen feldolgozni. :(

Most lassan egy éve próbálkozunk és nagyon boldog voltam mikor pozitív lett a teszt.. ezért is reménykedem nagyon!

2015. márc. 13. 20:08
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia Nina!

Mikor terhes voltam, nalam is ures volt a petezsak 5 hetesen!

Nekem siman annyit mondtak, h menjek vissza ket het mulva.

Legkozelebb pedig mar szivhangja is volt.

De az orvos csak a betoltott 10. heten gratulalt:)

Azt megkerdezhetem, h elso baba?

2015. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Utolso.

A Kerdezo fentebb irta, hogy 15 mm a petezsak.

Szerinted 5 hetesen hogy lehet ilyen nagy?


Kedves Kerdezo, nekem anno 7 hetesen 18 mm volt a petezsakom es ures. 9 hetesen aztan mar volt szivhang.

2015. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15 mm-es petezsak 5 hetes.. Nekem 18 mm-es petezsakban 3 mm-es embrió volt azaz pici embrió nagyobban.. 6 hetes voltam de méret szerint vmivel kisebb..
2015. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A petezsak 4 hetesen kezd el noni, naponta kb. 1 mm-t.


Ketfelekeppen lehet a petezsak merete alapjan kiszamolni a terhessegi kort:


1.) Ahany mm a petezsak, annyi nap plusz 4 het (ez alapjan 6+1 hetes a kerdezo)


2.) Petezsak meretebol kivonunk 5 mm-t, es ahany mm az eredmeny, annyi nap plussz 5 het. (Ez alapjan 6+3 hetes a kerdezo.)


Ennek barhol utananezhetsz.

2015. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!