Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy mégis terhes...

Lehetséges hogy mégis terhes lennék? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Április 5-én vettem be az utolsó szem fogamzásgátlómat,mert babát szeretnénk.Két naponta együtt voltunk a férjemmel,de sajna megjött.Négy nappal hamarabb mint ahogy kellett volna.Ma tartok a 3. napnál és ma délután óta nincs semmi vérzésem csak egy nagyon nagyon enyhe barnázgatás de azt se momdanám annak.Volt valaki hasonló helyzetben és mégis terhes volt?Köszi
2015. máj. 4. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni hogy mindig 7 napig van meg.
2015. máj. 4. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben... Pont karácsonykor olyan fájdalmas és nevetségesen keves menzim volt hogy hihetetlen. Fogi gátló utáni első rendes menzi az ok, nem terhesség. Nálam tuti nem terhesség volt mert huztunk ovszert amugy egesz hónapban.
2015. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább még a hormon szinted miatt van, idő kell neki míg beáll. Nem hiszem, hogy terhesség lenne, de ha kétségeid vannak csinálj egy tesztet.
2015. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyogyszer abbahagyasa utan kell ido min egy honap more a hormonhaztartas visszaall es rendezodik...utanna probalkozz babaval...nekem.sikerult gyogyszer szedes mellett 2x teherbe esnem....10 es 7 evesek mar :)
2015. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!