Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy már nem...

Lehetséges hogy már nem védett biztonságosan a pharmatex?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bugyuta van màr gyerekem!rég nem volt nemi kapcsolatom.viszont 22én màsképp alakult...pharmatexel védekeztem, de a szav.dàtumàt félreolvastam(nehezen kivehető).most ebben a hónapban jàr le.csak aza baj h én 2015helyet 2016olvastam.a tàjékoztató a tàrolàsrol sokmindent nem ír.de ez a kém kb 2éve lett felbontva.hasznàlat utàn iszonyatossan maróan égetet így lemostam(nem végeztem hüvelyöblítést).elméletileg holnap kellene megjönnie.érzem a tüneteket de sehol semmi éjjel vol egz kis barna folt azóta semmi.az elmúlt napokban sokat fàjt a derekam a mellem borzasztóan soha ennyire nem fàt még csak terhességkor. Feszűlt de ezt a mensznek tudom be mert 3nap alatt nincs semmi terhes tünet azt én is tudom.lehetséges ha esetleg késői peteérés miatt mondjuk terhes lennék és ha megjönne és nem lenne olyan megszokott intenzitàsú pl jóval kevesebb...érdemes tesztet vennem és kb 2hét mulva elvégezni?

2015. máj. 27. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

1. A pharmatex soha nem az igazi, szülészeten dolgozom, nem győzzük számolni a pharmatex babákat.


2. Valószínűleg nem estél teherbe, de ha nem menstruálsz rendesen, végezz azért egy tesztet.

2015. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Na igen, a pharmatex kiegészítő védekezés. Gumi mellett, vagy fogamzásgátlóval kombinálva. Bátraknak megszakítással.

Az együttléttől számítva két hét után tesztelj.

Üdv! Egy pharmatex bébi anyukája.

2015. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az igazsàg az h 2x voltunk együtt.a màsodik az megszakítàsos védekezés volt.mivel égetett a krém nem akartam ismét hasznàlni
2015. máj. 27. 09:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Bátor vagy. Tesztelj két hét múlva.
2015. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És a tàrolàs?ebben a hónapban jàr le a hüvelykrém és kb 2éve lett felbontva.szàmit ez is?
2015. máj. 27. 09:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a Pharmatex BIZTONSÁGOS.

Én évek óta használom. DE mint mindegyik védekezési formára igaz csak akkor véd ha megfelelően használod.

A te eseteben mivel a krémről van szó és már 2 éve fel volt bontva nem hiszem, hogy ha még a szav. időn belül volt is jó lett volna.

2015. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sokat számít, mert eleve a Pharmatex nem véd normálisan. Szóval ha nem jön meg, tesztelj, ennyi.
2015. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h senki nem làt magàba h mikor van egy spontàn érése.hallotam olyan h valaki mensz előtt esett teherbe 2nappal.nekem ez màr az 5nap.szerintem mrgjön de ha gyenge lesz vagy barnàs.akkor teszt!
2015. máj. 27. 10:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendes ciklusaim vannak 28-29nap.holnap kellene h jöjjön
2015. máj. 27. 10:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még bajom a Pharmatex-szel.

Akkor estem teherbe mellette, mikor konkrétan az éjjeli szekrényen maradt... :-)

Végülis ez is a Pharmatex mellett lettem terhes kategória!

2015. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!