Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy már nem...

Lehetséges hogy már nem védett biztonságosan a pharmatex?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bugyuta van màr gyerekem!rég nem volt nemi kapcsolatom.viszont 22én màsképp alakult...pharmatexel védekeztem, de a szav.dàtumàt félreolvastam(nehezen kivehető).most ebben a hónapban jàr le.csak aza baj h én 2015helyet 2016olvastam.a tàjékoztató a tàrolàsrol sokmindent nem ír.de ez a kém kb 2éve lett felbontva.hasznàlat utàn iszonyatossan maróan égetet így lemostam(nem végeztem hüvelyöblítést).elméletileg holnap kellene megjönnie.érzem a tüneteket de sehol semmi éjjel vol egz kis barna folt azóta semmi.az elmúlt napokban sokat fàjt a derekam a mellem borzasztóan soha ennyire nem fàt még csak terhességkor. Feszűlt de ezt a mensznek tudom be mert 3nap alatt nincs semmi terhes tünet azt én is tudom.lehetséges ha esetleg késői peteérés miatt mondjuk terhes lennék és ha megjönne és nem lenne olyan megszokott intenzitàsú pl jóval kevesebb...érdemes tesztet vennem és kb 2hét mulva elvégezni?

2015. máj. 27. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem egy vizsgálat során erről a védekezésről a dokit és azt mondta, h nem túl biztonságos, max. kiegészítő védekezésnek javasolja és amúgyis, akik hajlamosak rá (én pl igen) könnyebben felborítja a hüvely ph-ját (gombás fertőzés, stb) Tehát neem ezért nem ajánlotta. Egy ismerősöm viszont használta/ja rendszeresen (cukorbeteg) neki bevált. Tehát, kérdés, hogy te melyik kategóriába tartozol... (?)
2015. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hàt gombàs fertőzésem biztos nincs.nem tudom melyik kategória.majd kiderűl
2015. máj. 27. 10:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Pharmatex kúpot használtam kb. 5 éven keresztül és nem lettem terhes. Most 34 hetes terhes vagyok, szinte egyből összejött a baba miután elkezdtünk próbálkozni. Egyszer kipróbáltam a tablettát, az csípett/szúrt/dörzsölt. A krémről én is hallottam, hogy éget. Szóval szerintem is van akinek bejön, van akinek nem.

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, ha ez egy krém, ami két éve van felbontva, az már tuti hogy nem jó. A szavatossági idő is csak bontatlan állapotra érvényes. A kúpok pl. egyenként vannak csomagolva, azok simán jók a szavatossági idő végéig.

2015. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
4napot volt meg 6helyett.amióta megjött mindig 6 napot volt meg.egyik naptol a màsikra elmúlt nem is barnázok és rengeteget görcsölök.tesztet mindenképp veszek
2015. jún. 1. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!