Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm 16 éves, én 17, és nemrég (2 hete) megujjaztam... Nos mindig kezet mostam, tehát kizárt, de én mégis kételkedem magamban, hogy netalántán 1-2 csepp kerülhetett oda az előváladékomból... Nos az előváladékot nem az termeli ami a spermiumot, ezért csak akkor lehetne terhes, ha az előző ejakulációm óta nem pisiltem, márpedig ezelőtt vagy 1 hete volt ilyenem (ejakuláció), azóta pedig nagyon sokat pisiltem. De ha mégis lett volna benne, akkor is kevés az esélye hogy elég a megtermékenyítéshez, de ha mégis elég lenne, akkor is, a hüvely, számára kész akadálypálya, és szinte lehetetlen átjutnia. (Ha a férfi spontán a hüvelybe ejakulál, akkor is csak 35% az esély a terhességre) Ilyen körülmények között szinte lehetetlen teherbe esnie, viszont eddig nem is számolta a ciklusát, csak én emlékszem (véletlenül) a legutóbbira, és 3 napja késik. (Ideges természetű) Én nagyon félek, ő nevetségesnek tartja az aggodalmam, és egy tesztre sem hajlandó, mert hogy én parázom túl, mert hogy kezet mostunk midnig nagyon figyeltünk, Vélemény?

2015. máj. 27. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha nem ismered az alapokat, akkor inkább ne csináld. Az előváladék IS tartalmazhat spermiumot, mindazonáltal ilyen körülmények között nem valószínű, hogy teherbe esett.
2015. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elovaladek tényleg tartalmazhat spermiumot.

Azt azért tudnod kell, hogy lehet nem késik neki a menzesz. Vagy te tudod hogy minden hónapban 28 napra jon meg neki? Lehet 33 napos a ciklusa, vagy még több. Ráadásul egy 16 eves lánynak egy pár napos kimaradás nem ok az aggodalomra. Igazából ilyen körülmények közt az ujjadrol tényleg nem valoszinu hogy teherbe eshetett. Szoval nyugodj meg te is. Ha mar tenyleg eleget késik a barátnődnek is aggasztó lesz.

2015. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őt nem aggasztja, mert nem számolja, és mivel két hete volt, már kéne hogy jelentkezzenek tünetek nem? De kutya baja, nagyon jó kedvében van, fitt meg minden.
2015. máj. 27. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Tünetek kb a 8. héten jelentkeznek. Ha jelentkeznek. De tényleg nem valószínű, hogy terhes lett.
2015. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem! Ki mondta hogy mindenkinek vannak tünetei? Csak a 2. gyerekemet várom, de soha nem volt se hányingerem se puffadás, mellfeszülés...semmi.
2015. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ettől tdrhes lenne az kissebb csoda volna.
2015. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!