Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menyasszonyom terhes?

A menyasszonyom terhes?

Figyelt kérdés

2-3 hete sokszor emlegeti, hogy milyen kajákat enne és sokat is eszik magához képest. Érzékenyek a mellei, néha fáj a hasa, hamarabb elfárad, sokszor szédül és hányingere is van, ráadásul hétvégén reggelente később kell, korán fekszik és még délután is alszik.

Gumival védekezünk csak, mert fogamzásgátlót nem szedhet, nem szakadt el a gumi és nem is csúszott le.

Lehet, hogy terhes?


2015. máj. 27. 16:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Ezt ebből senki se tudja megmondani. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.


Viszont egy terhesség teszt nem kerül 1000 forintba, nem lenne egyszerűbb venni egyet, mint tippelgetni?

2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Teszteljen.

Egyébként késik a havija?

2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mikor menstruált utoljára?
2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Teszt?
2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Már egy hete késik neki.

Csak azért kérdeztem mert ő állítja hogy nem terhes, de a barátnőjéről most derült ki hogy 10 hetes és ugyanezeket a tüneteket produkálta.

2015. máj. 27. 16:29
 6/30 anonim ***** válasza:
Teszt!
2015. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem is 4-5 hetesen kezdődött hasonló tünetekkel.
2015. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 hete vannak ilyen tünetei, de csak egy hete késik, akkor kevéssé valószínű, hogy ez a terhességgel függ össze. Persze nem kizárható, hogy azért.

Mióta vagytok jegyesek, mikor lesz az esküvő? Ezeket a tüneteket okozhatja ám a szervezés körüli stressz is (és igen, a stressz vérzéskimaradást is okozhat)

2015. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Kb fél éve vagyunk jegyesek, és majd csak 2-3 év múlva lesz esküvő. Bár most a terhes barátnője esküvőjét szervezi.

Tudom teszt, de nem kényszeríthetem rá, ha nem akarja.

Mennyi időre szokott kimaradni stressz esetén? Hónapokra lehetséges?

2015. máj. 27. 16:41
 10/30 anonim ***** válasza:
Teszt! De egyébként nemrég nekem is ugyanilyen tüneteim voltak, sőt még durvábbak is és nem voltam terhes.
2015. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!