Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A menyasszonyom terhes a közös gyermekünkkel és megvágta magát!

Figyelt kérdés

Ma konkrétan arra jöttem haza, hogy összevagdosta a karjait és a combjait elég csúnyán, tehát nem csak karcolások, szerencsére a hasát nem bántotta. Nagyon kiakadtam és ráüvöltöttem, hogy mégis hogyan gondolta ezt? Mert nem csak magát veszélyeztette (túl mély vágás, vagy fertőzés), hanem a picit is. Nekiállt hisztizni, hogy ahelyett, hogy megnyugtatnám őt, kiabálok vele. Inkább elmentem sétálni. Közben felhívott a testvére, hogy mekkora szemét állat vagyok, hogy ordibálok a nővérével és baja lehet a babának is. Csak a drága elfelejtette elmondani neki, hogy miért is kiabáltam, így a testvére némi kétkedés után nekem adott igazat.

Régen vagdosta magát, évekkel ezelőtt, de legyőzte. Néha említette, hogy megtenné újra is, de ilyenkor mindig biztosítottam, hogy mellette állok maximálisan bármiben, csak nehogy baja legyen.

A baba nem tervezett volt, viszont nagyon örült neki, egyből eltervezett mindent, a babaszobát, a lehetséges neveket, kis ruhácskákat nézegetett, tehát minden tökéletes volt, ma meg erre érek haza.

Most éppen a konyhában duzzog, hogy gonosz voltam vele. Nem képes megindokolni, miért tette.

A húszas éveink közepén járunk, stabil kapcsolat, lassan 6 éve vagyunk együtt, jövő évre terveztük a házasságot, csak becsúszott a bébi. Anyagi problémáink nincsenek, a baba is egészséges. 15 hetes terhes amúgy.

Ti mit tennétek a helyemben?



2014. szept. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
22%
Biztos ettől a nőtől akarsz gyereket,meg házasságot?Amikor nyirbálta magát meg hisztizett puff egy pofon neki aztán tudta volna mi a baja.Szegény gyerek.Mi lesz ha rájön a dili és a gyereket is csak úgy megnyirbálja.Ez nem komplett.
2014. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
96%

Pszichológushoz vinném.


És bár engem is nagyon feldúlna dolog, nem hagynám ott ilyen állapotban, hogy sétálni menjek, hanem ha azt mondom, hogy mindenben mellette vagyok, akkor ilyenkor megmutatom, máskülönben ezek csak szavak!!! Amúgy sosem tudtam megérteni a "vagdosás lélektanát"

2014. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 zabmester ***** válasza:
94%
A menyasszonyodnak segítségre van szüksége! Azzal, hogy kiabálsz vele, semmit nem segítesz. Keressetek egy pszichológust, de sürgősen!
2014. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
87%
Beszélgetnék a menyasszonyommal a problémáiról, mivel nem csak egy háztartási gépnek tartom, aki kihordja a gyerekem. Semmiképpen sem a gép előtt ülnék és gyakorira irkálnék.
2014. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy depressziós, vagy ilyesmi. Ha semmiképp sem képes elmondani, mit érzett, vagy miért tette ezt, akkor én a helyedben beszélnék vele, hogy menjen el pszichológushoz.
2014. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
18%
Honnan vagy biztos benne hogy a gyereket nem fogja majd vagdosni-vidd el egy agykurkaszhoz.
2014. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
25%
annyira szánalmas dolog ez a vagdosás
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy ez nem a megfelelő reakció volt, de iszonyatosan megijedtem. Próbáltam vele beszélni, de most nem hajlandó szóba állni velem...
2014. szept. 17. 20:17
 9/69 anonim ***** válasza:
9%
Addig ütném, amíg észhez nem tér.
2014. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon rosszul tetted, hogy elmentél sétálni, nagyon mélyen lapul valami fájdalma a barátnõdnek,szakorvosra van szüksége.Szólj a családjának is.Legközelebb a hasába is belevághat!
2014. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!