Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt abortusza azoknak...

Akinek volt abortusza azoknak mennyi idő kellett, hogy teherbe essenek? Rögtön sikerült?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem volt 2 abortuszom és sajnos nem tarthattam meg őket anyagi gondok miatt. viszont most nagyon szeretnék babát.

Szóval olyan emberek válaszaira lennék kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak. Köszönöm!


2015. máj. 28. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
20 evesen teherbe estem ugy h kiszakadt a gumi, bevettem a 72 oras tablettat idoben. Megis osszejott. De nem tartottuk meg. Ra 5 ebre gondoltuk ugy h na johet a baba mar most. 3.honapra sikerult. Februarban volt 2 eves a lanyom. Viszont a kis tesoval 9.honapja probalkozunk sikertelenul.
2015. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!