Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még remény? Szerintetek...

Lehet még remény? Szerintetek érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.7hónapja próbálkozunk.most először történt hogy ovu után 8nappal barnáztam kicsit és megvolt a furcsa hasszurka is.nagyon örültünk hogy sikerülhetett a beáhyazódás.eddig soha nem volt ilyen tünetem még.ez tartott másfél napig.3nap mulva a nemvált napján akartam tesztelni de megjött.nagy görcsökkel de rövidebb ideig mibt szokott és csak egy napig volt rendes vérzés ami máskor 3 nap.szerintetek érdemes csinálni egy tesztet vagy ha volt is baba már biztosan elment?volt valaki hasonlóan?és lett babó?köszi aki segit
2015. jún. 1. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Egy tesztet ellőhetsz, legalább megtudod mi is a helyzet. Sajnálom, szerintem nincs baba, de tesztelj mindenképpen, hogy tisztán láss. Mielőbbi babásodást kívánok :)
2015. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak hogy egy kis reményt is adjon valaki: Ismerősömnek 2 hónapig megvolt igaz gyengébben. Tehát kitartás. Majd irj hogy mi a helyzet...
2015. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek. legelőbb holnap tudok tesztelni, mindenképp irni fogok
2015. jún. 1. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes :) szurkolok!! Írj majd hogy mi lett :)
2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
naaa?
2015. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!