Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes meg remenykedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes meg remenykedni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kapcsolatom ért véget, 4 hónapja, első szerelem vt, minden megtörtént ezido alatt.Minden meg vt benne ami nekem kell,csak egy nagy probléma vt, éretlen, nem tudott eléggé ertekelni,a szakítást avval indokolta a fiú h ő most nem képes egy kapcsolatra,úgy érzi meg élnie kell ,mindent őszintén elmondott,nem tudtam rá haragudni mert mindig is kedves vt velem és nem akart sosem alltatni, azóta sem tudtam elfelejteni, legutóbb, egy-két hete találkoztunk egy buliban,ahol kavartunk.. Nagyon rossz vt utána,azt mondta mindent sajnál és tudja h az ő hibája vt,ráadásul a legjobb barátja azt mondta h mi osszeillunk és tudja h most éretlen de h mi később újra együtt leszünk, mert nem felejtett el meg ő sem, ráadásul azóta féltékeny is vt amikor egy másik fiúval látott, utána megint írt és azt mondta tudja h egy szemet h megint megbantott, és én mondtam neki h nem kell h sajnaljon,ezt fel is fogta, viszont nemrég elmentem egy fotózásr,, már tudja h régebb óta akartam, meg amikor együtt vt ő ajánlotta az illetőt és azóta kb ez a téma,most pedig felajanlotta h segít,mindig segíteni akar a következőben,akár egy menedzser és folyton védeni..másnap meg egy buli után bevallja h nem vt képes kavarni senkivel pedig lett vna rá lehetősége, azt mondta fontos vagyok neki és h majd eloben megbeszeljük de még nem áll rá keszen.. Mégis hova tegyem ezt?? tudom h nem felejtett el, érzem, és tisztában van avval is h ez csak rajta múlik,meg mindig annyira kedves és védelmező, így képtelen vagyok túllépni rajta,felejtsem el örökre vagy remenykedjek? Megőrít az eretlensege..(18/l)

2015. jan. 4. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden "vt" után úgy éreztem mintha gyomorba vágtak volna... Más is így vt ezzel?


Reménykedhetsz, de annyira nem akar téged, hogy komoly kapcsolatba bonyolódjon.

2015. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3. vt után megáltam és agyfasztkaptam!
2015. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, gyorsan írtam!
2015. jan. 4. 00:26
 4/4 anonim ***** válasza:
vt :D :D :D
2015. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!