Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokat kérdezem, akik gyerekvá...

Azokat kérdezem, akik gyerekvállalás előtt szedtek fogamzásgátlót, mennyi ideig szedtétek, mielőtt próbálkozni kezdtetek babával és mennyire gyorsan sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy évig szedtem, egy hónapot kihagytunk utána biztos ami biztos és utána első hónapban összejött a baba.
2015. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én évekig használtam Nuvaringet. Abbahagytam, kihagytunk 3 hónapot (tudom, hogy nem kell, de én így éreztem jónak) és a 2. próbálkozós hónapban megfogant a fiunk.
2015. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem. Utána 4-et kellett várni, mire kezelésekkel rendbejött a hormonháztartásom.
2015. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nagyon illik a kérdésed az én helyzetemhez :) Nos 7 éve szedtem a fogamzásgátlót, az utolsó 4 év szünetmentes volt ( néha volt hogy nem szedtem mert nem volt párom) Április 26.án vettem be az utolsó szem gyógyszert, 30 tól-5 ig mensi. Ezután hol védekeztünk, hol nem, nem gondoltunk mi semmire csak egymásra. Múlthét csütörtökre vártam kb h megjöjjön, de vártam pár napot gondoltam a gyógyszer bezavart.... szombaton főzés közben elkapott egy émelygés (disznóhús) :) Olyan délután 4 körül csináltam egy tesztet, csak hogy ne forogjak rajta.... és lám lám...pozitív lett :) :) Életem első tesztje :) Így most 2 napja sokk hatás alatt vagyunk :) :) Még azért csinálok pár tesztet :) Sok sikert kívánok nektek! :) Remélem hamar sikerül majd teherbe esni :)
2015. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8évig, ahogy abba hagytam megfogant a fiam. szülés után másfél évig szedtem újra, abbahagytam és egyből összejött a kistesó is:)
2015. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, 1 hónapot gumival védekeztünk (megvártam hogy alakul a ciklusom), aztán össze is jött a fiunk rögtön az első próbálkozásra.
2015. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Több mint 12 évig, abbahagytam februárban, augusztusig még nem ment élesben a babprojekt, augusztustól igen, és a negyedik hónapban sikerült.
2015. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem, és most lett 3 éve, hogy abbahagytam, de nem sikerül a baba :( Sajnos nagyon összezavarta a hormonháztartásom, azt próbáljuk már évek óta rendbe tenni... Látom, nem csak én jártam így :(
2015. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem Yasminelle fogamzásgátlót, majd a második hónapban összejött a kis tündérkénk :)
2015. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy legtöbbször nem a gyógyszer zavarja össze a ciklust meg okoz gondokat, hanem szimplán lefedi évekig azokat (ciszta, endometriózis, rendszertelen ciklus). Akinek rendszeres volt előtte nagy eséllyel nem lesz gond az abbahaagyás után sem.
2015. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!