Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondjam a meddőségi orvosnak...

Elmondjam a meddőségi orvosnak hogy voltam már terhes?

Figyelt kérdés
Párom nem tud róla hogy az előző kapcsolatomból 3 szor voltam terhes de nem maradt meg a terhesség. Nem akarom már neki elmondani ha idáig nem tettem és úgy tudja nem voltam még terhes. Ha megkérem az orvost ne mondja el a páromnak és ne irja rá ezt a leletre megteszi? Ezért nem mertem más orvosnak elmondani
2015. jún. 5. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nem vagy őszinte az orvossal, akkor nem tud érdemben segíteni, sőt, rossz nyomon is indulhat el


2. ha nem vagy őszinte a férjeddel és esetleg más papírokból értesül ezekről, akkor szerinted hogy fog rád nézni?


Konklúzió: Viselkedj felnőtt nőként, aki megérett az anyaságra, és légy őszinte azokkal az emberekkel, akik fontos szerepet töltenek be az életedben! N31

2015. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hazugnak fog gondolni hisz igy könyvelte el én is ez a múlt ezért nem beszéltem erről de legfeljebb megkérem az orvost ne irja rá a papirra
2015. jún. 5. 12:16
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a párodnak joga van tudni erről.

Én biztosan nagyon haragudnék és alapjaiban dőlne meg a bizalmam, ha ezt utólag tudnám meg. És hidd el, idővel mindig minden kiderül!

Az orvosnak meg azért kéne tudnia, mert ez segíthet a probléma feltárásában. Ha félrevezeted, akkor nem fog tudni rendesen segíteni.

2015. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő is ki fog kérdezni, neki is hazudni fogsz?

Miért nem egyszerűbb leülni és őszintén beszélni a férjeddel?

Mitől félsz? Hogy ha kiderül, hogy X évvel ezelőtt történt ilyesmi, akkor elhagy? Tényleg olyan kapcsolatba akarsz gyereket vállalni, ahol nem csak te, de minden segítő személyt hazugságra akarsz rávenni csak azért, hogy jó színben tűnj fel a párod előtt????


Ez nem brazil szappanopera, szedd össze magad! Mondd el neki! Minél előbb, annál jobb!

2015. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el, az orvosnak és a férjednek is.


Az orvosnak ha elmondod rá fogja vezetni a papírjaidra, mert ő is lehet szabadságon, betegállományban, továbbképzésen bárhol, amikor neked beavatkozást kell végezni. Fontos, hogy ha őt helyettesítik, akkor a helyettes is tisztában legyen mindennel. Másrészt nem várhatod el az orvosodtól, hogy emlékezzen mindenre amit mondasz neki.


A férjednek meg azért, hogy tőled tudja meg.

2015. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A párodat így hiú ábrándokban kergeted. Te pontosan tudod, hogy már volt 3 sikertelen próbálkozásod. Szegényke meg gondolkodik ezerrel, hogy vajon miért nem jön össze a baba, vajon mi lehet vele a gond.
2015. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhes kiskönyvbe is befogják írni. A meddőséginek meg szintén tudni kell.
2015. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak mindenképpen mondd el, mert a kezelés szempontjából ez lényeges információ. Őt titoktartás kötelezi, így ha jelzed, hogy nem szeretnéd, ha rajta kívül más is megtudná, akkor vigyázni fog, hogy titokban maradjon.
2015. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as jól írja. El tudod titkolni a férjed előtt, ha akarod.

Az más kérdés, hogy hogyan tervezhetsz közös életet és családot egy olyan emberrel, akivel nem vagy őszinte, akiben nem bízol???


Nekem abortuszom volt fiatalon, és alig tud róla valaki. De amikor komolyabbra fordult a kapcsolatunk a (most már) férjemmel, neki elmondtam. Akkor megbeszéltük, azóta soha nem jön szóba. Már gyerekünk is van.

Szerintem az őszinteség a legalapvetőbb dolog egy kapcsolatban.

2015. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen hisz ezek szerint képes vagy teherbe esni, csak valamiért nem tudott megmaradni, teljesen más kezelés szükséges.

Hogy a párod szemébe hogy tudsz belehazudni folyamatosan, az már más kérdés.

2015. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!