Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondjam a meddőségi orvosnak...

Elmondjam a meddőségi orvosnak hogy voltam már terhes?

Figyelt kérdés
Párom nem tud róla hogy az előző kapcsolatomból 3 szor voltam terhes de nem maradt meg a terhesség. Nem akarom már neki elmondani ha idáig nem tettem és úgy tudja nem voltam még terhes. Ha megkérem az orvost ne mondja el a páromnak és ne irja rá ezt a leletre megteszi? Ezért nem mertem más orvosnak elmondani
2015. jún. 5. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el neki, szerintem rá fog kerülni a leletre (az én orvosom mindent felír rá), a férjeddel ezt tisztázni kéne, elég fontos dolog, ha félsz beszélni előtte erről akkor kérd meg, hogy csak érintőlegesen vesézzétek és ne faggasson mert fájó emlék, meg fogja érteni!
2015. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül el kell mondani! Ez nagyon fontos lehet a kezelés szempontjából.

Egyébként nem tudom, hova mentek, de Győrben együtt hívtak be minket. Így elég nehéz lehet ilyesmit titkolni.

2015. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom akkor neked se fájna ha a férjed éveken keresztül a szemedbe hazudna igaz? Én, mint felnőtt nő, nem titkolóznék, bár eszembe se jutott volna letagadni, már az elején sem,
2015. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as jól írja. El tudod titkolni a férjed előtt, ha akarod.

Az más kérdés, hogy hogyan tervezhetsz közös életet és családot egy olyan emberrel, akivel nem vagy őszinte, akiben nem bízol???


Nekem abortuszom volt fiatalon, és alig tud róla valaki. De amikor komolyabbra fordult a kapcsolatunk a (most már) férjemmel, neki elmondtam. Akkor megbeszéltük, azóta soha nem jön szóba. Már gyerekünk is van.

Szerintem az őszinteség a legalapvetőbb dolog egy kapcsolatban.

2015. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!