Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy csak a...

Terhes lennék? Vagy csak a bebeszélrm magamnak?

Figyelt kérdés
2hete voltam ugy a barátommal de nem ment el bennem ma reggel hányingerem volt rosszul éreztem magam és inkább kimentem,mikor kiléptem az ajton egy golya körözött a házunk felett es a mrlleim is fájnak

2015. jún. 7. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti terhes vagy... de csak mert gólyát láttál... sokat jelent!
2015. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt akartam írni! :D
2015. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a kerdes, hogy volt-e acsoreben polyasbaba?


Mert ha nem volt, hanem csak siman korozott, akkor csak a peteeresedet jelezte a golya.

2015. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Küld el hozzám azt a gólyát!:) Egyébkent nem hiszem, sok mindentől lehet hányingered, általában a hányinger, émelygés és a tipikus terhes tüneteket kb. A 6.-7.héttől kezdődnek de van olyan akinél még akkor sem

De ha megnyugtat vegyél egy terhességi tesztet és legközelebb gumival vékedezzetek vagy irass gyógyszert :)

2015. jún. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gólya körözött a ház fölött'?? :-D

Ez jó! Egy terhességi teszt biztosabbat tudna mondani, ha már a gólyát nem kérdezted meg, hogy most mi a fenének köröz a házatok felett (bár nyilván csak élemet keresett az a szerencsétlen)

2015. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és mit mutat a terhességi teszted?
2015. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem vettem még várok lehet megfog jönni..de én ugy érzem hogy terhes vagyok ma is szédültem ettem akkor hányingerem lett reggel is rosszul volzam a melleim is fájnak..nem tudom hogy mi lehet velem
2015. jún. 8. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk terhes vagy?

Egy teszt már kimutatná, ha a baba miatt vannak a tüneteid.

2015. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De 2 het utan mar lehetnek tuneteim? Azt mondta az egyik ismerosom hogy meg ez hamar
2015. jún. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!