Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek akadályozta a teherbeesé...

Kinek akadályozta a teherbeesést a munkahelyi stressz, miben nyilvánult meg és végül hogyan sikerült összehozni a picit?

Figyelt kérdés
Elég stresszes a munkahelyem, ezért minden ötletre, tippre nyitott vagyok!
2010. febr. 27. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Huu ez engem is érdekel. :) Nekem is stresszes a munkahelyem. :(

Nekem abban nyilvánul meg, hogy feszültnek érzem magam nagyon. A hormonvizsgálatnál kiderült, hogy magas a prolakterinem, ami többnyire a stressztől van. Ezért nincs peteérés.

2010. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még nam sikerült a baba.:(
2010. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is nagyon stresszes volt a munkahelyem, 2* vetéltem el spontán 6 és 7 hetes babókat 1,5 év alatt. Aztán októberben munkahelyet váltottam, és februárban már teherbe is estem. Azóta már 16 hónapos a kisfiam. Nekem csak a váltás jött be, és sokaktól hallottam, hogy nekik is. Kitartást és mielőbbi gömbölyödést kívánok.
2010. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző terhességemnél az én munkahelyem is elég stresszes volt. Nem görcsöltünk rá a babára, de mindig arra gondoltam, hogy így végre megszabadulok onnan egy időre. És sikerült:)
2010. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos én a munkahelyi stressz miatt vesztettem el a babát, állandóan görcsöltem bent...azóta ott vagyok és azóta sem sikerül, magas a prolaktinom. Clostyt,bromot szedtem, most elkedztem a barátcserjét és próbálok munkahelyet váltani...most azon stresszelek, hogy sikerül-e
2010. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, pont ma jutott ez a kérdés eszembe nekem is. Màrciusban àllnànk neki a projektnek, de nagyon stresszes helyen vagyok. Ha vége a munkaidőnek, sokszor utàna is csörög a telefon :( Vàltani nem akarnék, mert jòl keresek, szükségünk van a pénzre a baba előtt és az sem mindegy mennyi a GYED. Màs helyen nem kapnék ennyit, mert a diplomàm még nincs meg, itt anélkül is felvettek, nem multi cég. Az a tapasztalatom, ahogy előttem is írták, mióta arra gondolok, nemsokàra "szünet" a baba miatt, kevésbé stresszelek, és repülnek a napok. Ez azòta van, hogy pàr hete eldöntöttük, hogy tavasszal belekezdünk. Egyébként B-komplex jò stresszre is, és babatervezésre is, valamint nekem a téli D-vitamin kùra ia segített.
2016. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!