Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen pozba csinälta a...

Ki milyen pozba csinälta a gyereket es hanyadszora jött össze?

Figyelt kérdés
es azt is elärulnätok hogy melyik pozba menyi folyt ki ?

#baba #csinälo poz
2015. jún. 10. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, és fogalmam sincs, hogy mikor milyen pózban csináltuk, amikor megfogantak. Nem volt semmilyen praktikánk, mert az csak ostobaság. Akkor legyetek együtt, amikor arra kedvetek van, és úgy, ahogyan szeretitek.
2015. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a baba nem a pózon múlik.
2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elég komoly szint...Hidd el,minél jobban görcsölsz,minél több babonát,praktikát próbálsz,annál később fog jönni.Tudod vannak olyanok,akik már az előváladéktól terhesek lesznek.Neki még be sem folyik,nemhogy ki...
2015. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
A termékeny napok alatt kétszer voltunk együtt először én voltam felül, két nap múlva hátulról. Mindkétszer kb fél órät mèg fekve maradtam. Elsőre sikerült. Mäsodik baba.
2015. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...sose figyeltem...h milyen poz és melyik nap.... juniusban megbeszéltuk, hogy babát szeretnénk..augusztus kozepén meg kiderult, hogy 5 hetes terhes vagyok...
2015. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem gyereket csináltunk, szimplán szenvedélyesen együtt voltunk a férjemmel. Ki tudja, épp melyik pózban fogant a 3 gyerek;)


Állva is teherbe lehet esni.

2015. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fekszek utána 10 percet semmi nem folyik ki. A póz tökmindegy, ha felkelek rögtön kifolyik.

Mindenféle pózban csináljuk, ahogy szeretjük, nem fogunk csak a baba miatt pózt váltani :D

2015. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel az első fiúnkat lovagló pózban csináltuk (LászLÓ), majd a második fiúnkat kutyapózban hoztuk össze (SzEBasztián). :)
2015. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!