Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek sikerült 2 hónap alatt...

...SZERINTEM... kérdése:

Nektek sikerült 2 hónap alatt lefogyni 10 kilót? Ha igen akkor hogyan és mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem sikerült. Reggelire általában zabpehely vagy kukoricapelyhet ettem, ebédre csirkemell sütve fagyasztott zöldségekkel, vagy hal savanyú zöldségekkel, de volt, hogy bolognait ettem durumtésztával, spenótfőzeléket zabkorpával sűrítve..a lényeg, hogy kb. mindent ehetsz csak próbáld úgy kihozni, hogy a legkevesebb kalória legyen benne. Emelett heti 4x 20 km szobabicikli, a többi napon 40-45 perc torna. És igyál zöld teát! :)
2012. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90 napos diétával fogytam 11kg-t.
2012. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 1,5 hónap alatt fogytam 7 kg-t 2 éve, akkor még Adipex-szel, mozonom se kellett... Sajnos ma ez már illeális és felkerült a drogok listájára, bár én a szedés alatt semmi ilyesmi hatását nem éreztem.

A lényeg, hogy higgy a választott módszeredben, és legyen meg benned az elhatározás. Ezek nélkül nem működik.

Én még javaslom a délután szénhidtátmentes táplálkozást is, nekem ez is bejön. Van, hogy délutánonként már csak fehérjeturmixot iszom, vagy ha éhesebb vagyok, akkor sajtot eszek.

2012. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nagyon sokszor megválaszoltam, ne haragudj hogy nem írom le, dióhéjban:


- nézd meg, hogy hány kCal van abban amit elfogyasztasz/megvennél, pl. Coca-Cola 30kCal/100ml, névtelen ízesített (finomak is vannak!) ásványvíz 0.6kCal/100ml

... természetesen minél kevesebb, annál jobb. Kerüld a nagy kalóriás ételeket. Számolj napi 1500 kalóriával kb, én 1000-el számoltam, ez viszont drasztikusan kevés, de hatásos.

- mozgás: én gyorsan gyalogoltam, van kiépített szakasz a part mellett, kb. 6km/h tempóval mentem, másfél óra körül lehetett 12km

egyébként bicikli is megteszi, könnyebb, de hosszabb a fogyás, így télen viszont lefagynál róla

- kb. minden nap, másnap, vagy harmadnap menj le rossz esetben

- minél nagyobb távra menj, ne nézd az időt, meg ha nagy távnak találsz valamit akkor a távot se, csak menjél, mozdulj ki, már 5 perc gyaloglás is sokat számít (még a sima gyaloglás is, nemhogy a gyors)


Egyébként mint utólag kiderül másfél hónap alatt ~80kg-ról ~70-kgre fogytam. Sőt, még kevesebbre is.


Nem volt cél a fogyás, de így jött ki. Jobb, viszont rosszabb is, mert teljesen új gatyákat kellett vennem. (pénz)


Lényeg: mozogj, és egyél kevesebbet mindenből. Ne hasfájásig, csak jóllakásig. Mozogni kötelező, akár csak 1 percet is, de menj valamerre! :)

Egyébként napi több kis étkezés ajánlott a 3 nagy helyett.

2012. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szia. Nekem sikerült. Először is tisztába tettem a fejemben mindent, azaz arra koncentráltam, hogy le kell fogynom. Láttam magamat annyinak amennyinek akartam. Hittem benne. Majd elkezdtem mozogni. Semmi extra. Ahová csak lehetett, gyalog mentem. Futni utálok, így egyre gyakrabban mentem gyalogosan, letettem a kocsit. Az étkezésem megváltozott, de nem mert azt mondták, hanem egyszerűen azt kívánta a szervezetem. Sok salátát ettem, fehér húsokat, nem ettem kenyeret csak ritkán. E közben elkezdtem fogyasztani alma ecetet. Két deci szénsavmentes ásványvízbe tettem egy kupaknyit. Én szerettem az ízét, ez nem mindenkinek jön be. Ebből naponta háromszor, négyszer ittam. Segít, lúgosít, gyorsítja az emésztést, kiválasztást. Hinni és hinni és hinni benne. Menni fog, nekem sikerült. Sok sikert.
2012. dec. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nagyon sokat segítettetek,mert én azt sem tudtam,hogy hogyan is kezdjek bele.De most már tudom:) és még egyszer köszi mindenkinek:)
2012. dec. 13. 16:21
 8/12 anonim válasza:
idióta férj
2012. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-10 km futás 3-4 szer egy héten
2012. dec. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Reggel iszol egy pohár teát 2 evőkanál cukorral és egy pici citrommal.

Másnap reggel iszol egy masik pohárral. Ezt csinálod 6 napig. Én 15 kilót fogytam 6 nap alatt ;)

2012. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!