Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek után még...

Pozitív tesztek után még házas élet? Megengedett?! Vagy veszélyes játék?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
HA jól érzed magad, semmi kellemetlenséget nem okoz, akkor nyugodtan. Végülis pozitív teszt és első orvoslátogatás között maximum két hét szokott eltelni, ha ennyire félted, akkor azt a pár napot simán ki fogjátok bírni. Utána a doki úgyis mondani fogja, ha nem szabad.
2015. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Mivel nem tudod, hogy hol tapadt meg, így nem tanácsos az első ultrahangig. Ha minden rendben van, és jó helyen tapadt meg a méhlepény, akkor semmi akadálya. De ha fedi a méhszájat, vagy a közelben van, akkor nem szabad nemi életet élni.

Nekem mélyen volt, és 16 hetes koromig tiltott volt, de utána minden rendben lett.

Szerintem nem éri meg kockáztatni.

2015. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem jó valami azt igazából érezni fogod. Mi voltunk, már az elején nem esett jól így abbahagytuk és mellőzzük dokiig. (utána 13 hetes koromig mert a doki is tiltott tőle)

Így hogy ezt kérded, szerintem jobb megvárni a dokit, mivel aggódsz miatta, úgy pedig nem jó nyilván.

2015. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát én féltem, mert az első, és nem adta könnyen magát, nincs semmi panaszom MOST MÁR, eddig fájt picit a hasam ez normális azt mondta az orvos.

Hát akkor ezt mellőzzük egy ideig még :)

Köszönöm a válaszokat !

2015. jún. 16. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha a szex egyetlen célja a gyerekcsinálás volt, akkor értem a kérdést, egyébként túlpara....
2015. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tiltott el, akkor lehet nemi életet élni. Mi a terhesség végéig szeretkeztünk a férjemmel (volt, hogy többet, volt, hogy kevesebbet, ahogy kedvem volt hozzá), az orvosom nem tiltotta, sőt amikor terhességi cukros lettem, és mondtam, hogy belegebedek, hogy nem ehetek csokit, azt mondta, hogy minden meg nem evett csoki helyett szeretkezzünk egyet. A férjem nemes egyszerűséggel csak annyit kérdezett a dokitól, hogy tudja-e, hogy mennyi csokit vagyok képes megenni, mert ha tudná, akkor nem tanácsolna ilyet, mert ehhez egy ember kevés lesz. A doki az úgy röhögött,.hogy majdnem leesett a székéről.
2015. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5-ös nem azért szeretkeztünk hogy gyeteket csináljunk, és nem azért tettem fel ezt a kérdést hogy a párom nyugtassam hogy nincs több szex, hanem azért mert nyilván szeretnénk szeretni egymást ugyan úgy mint előtte, csak féltjuk a picit, el ne menjen... Ilyen egyszerű.
2015. jún. 16. 22:18
 8/14 A kérdező kommentje:
#6-os ezen én is jót mosolyogtam :)
2015. jún. 16. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
atyaég...nem hiszem, hogy vannak még ilyen tudatlan emberek....ugyan mitol lenne veszélyes "játék"? ...és miért lenne tiltott????
2015. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
szerintem meg itt mindenki mindent tul paráz.... ha meg akar maradni a baba, akkor megmarad..ha meg nem, akkor nem.
2015. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!