Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek még...

Szerintetek lehetek még terhes? 2pozitív teszt után, csütörtökön mentem volna dokihoz, de mielőtt indultam volna megjött. A doki szerint lehet még terhesség, menjek be hozzá jövő héten. Félek, hogy elment. Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Csináljak holnap 1 tesztet?a vérzés 3és fél napig tartott és nem olyan mensi volt mint szokott,de lehet,hogy csak azt szeretném,hogy ne olyan legyen.Honnan tudhatom,ha elment?Ismerősön szerint,ha alvadt vér darabok is vannak,az vetélést jelent.Szerintetek?Köszi!
2010. febr. 28. 23:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Voltam dokinál,igen!Nem látott terhességet!A pozitív teszt meg mindkettőnknek rejtély,sőt mindenkinek!Kérdezte,hogy a vizeletbe,amit teszteltem,nem-e került vér?!?! Ezt nem értettem.Miért,ha került bele,akkor pozitív lehet tőle a teszt? Úgyhogy ennyi.Talán jövő hónapban már látni fogja!
2010. márc. 2. 21:39
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kérdezte,hogy került-e vér a pisibe:S

Talán azért,mert vérből sokkal hamarabb meg lehet állapítani a terhességet,de hogy vizelettel keveredve??

Ez tényleg rejtély...

9+4 hetes kismami.

2010. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!