Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bejön a ciklus.hu? Kicsit...

Bejön a ciklus.hu? Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
Ma reggel, ahogy eddig minden reggel, írom az adataim a ciklus.hu-ra. Azaz, írtam volna, de nem jeleníthető meg az oldal. Először azt gondoltam a géppel van gond, de minden más oldal bejön. Aggódom, mert nagyon sok információt tárolok benne. Nektek sikerül behozni a főoldalt?
2010. márc. 1. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Most néztem,nekem sem jön be.
2010. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Èn is most akartam beírni az adatokat,de nekem sem jön be.Majd késöbb megprobálom még1szer.
2010. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEkem működik...
2010. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi... most sikerült, picit le volt állva, de adat nem veszett el. Mindenkinek szép napot! :))
2010. márc. 1. 07:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre napok óta, hogy reggel hét előtt nem jön be az oldal. :S Nekem ma pl 7:45 körül töltött be rendesen...
2010. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!