Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki missed abortusz...

Valaki, aki missed abortusz után rögtön teherbe esett?

Figyelt kérdés
Most volt missed abortuszom, de nagyon szeretnék ujra babát, és nem akarok hónapokat várni vele. mit tanácsoltok? vélemények, tapasztalatok?

2015. jún. 17. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
En igen..habar megcsak a beagyazodasi fazisnal voltunk es nem maradt meg..aztan a kovetkezo honapban kesett majd halvany barnazas volt par nalig. Elmult es ra nehany napra megjott. Es azota nem tudom mi van.mert vannak pozitiv tesztjeim es negativ is. A dokik tanacstalanok. Kitudja egezsseges e rogton utanna. Sztrm varj vele min 2 honapot es ugy probalkozzatok..az biztosabb. Erosodjon meg a szervezet
2015. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb kihagyni par ciklust. Ha nem teszed, akkor konnyen ujra ab. lehet a vege.

En augusztusban veteltem el 6 hetesen. Az orvosom tanacsolta, hogy hagyjak ki 3 ciklust. Erre en kifakadtam, hogy 'de en mar nagyon szeretnek kisbabat', mire o azt felelte, hogy 'tudom, azert mondom, hogy ne probalkozzanak rogton'.


Es bingo! 3 ciklus utan elsore osszejott.


31 hkm

2015. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én pont így jártam. fogalmunk sincs mikor fogant -védekeztünk-, május 13.n volt missed - 4,5 hetesen állt meg a fejlődésben-, és júni 8.án lett először pozitív a teszt,azon a héten pénteken voltam először dokinál. ma megyek újra és kiderül mi a helyzet. múlthéten a nyálkahártya 10 mm volt, béta hcg 134.7.remélem mostmár látszani fog és rendben lesz.
2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!