Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Embriótranszfer után a 6....

Embriótranszfer után a 6. napon vagyok, normális dolog, hogy fáj egy kicsit az alhasam?

Figyelt kérdés
Olyan enyhe görcs érzésem van tegnap óta. Eddig a mellem nagyon fájt, mára elmúlt. Tegnap nem feküdtem egész nap, lehet, hogy ez ártott meg?
2010. márc. 1. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt transzferem, ami sajnos nem sikerült. Én végig feküdtem a 2 hetet. A Doktornőm azt mondta, nem kell annyit feküdni egyébként, sétálgatni, stb. Csak én meg akartam adni az esélyt. Szerintem, az hogy nem feküdtél, nem olyan nagy baj, ezen ne idegeskedj. Szorítok.
2010. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem volt két sikeretelen lombikom(és később kiderült, hogy felesleges is, mert 2007-ben és 2009-ben is lányom született, mind ketten spontán fogantak), az elsőnél semmit nem feküdtem, a másodiknál 2 hétig végig, egyik sem sikerült, pedig mind a kettőnél fájdogált a hasam. DE! Mindkét terhességem elejénél szintén görcsölgettem, sőt a másodiknál a 6. hétben méár barnáztam is,mégis mind a kettő lányom egészségesen időre született.

Szóval a görcsök utalhatnak beágyazódásra, de sajnos vetélésre is. Bízz a babádban, ha tudsz pihenj, szedd az utrogestant és ne türelmetlenkedj.

Sok sikert!

2010. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval.

Nekem az elsővel görcsölt,nem maradt meg :-(

A másodikkal és ,és most ott kukucskál a járókából a kislányom.

Most legjobban az új kutatások miatt félek,mert a lombikosoknál 90%-al nagyobb az esély a rosszindulatú áttétes emlődaganatra a sok hormon miatt.

Úgyhogy tuti félévente menni fogok emlőszűrésre.

2010. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!