Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon remenykedjek vagy...

Vajon remenykedjek vagy fogadjam el hogy ez a hónap is eluszott?

Figyelt kérdés
Igazából reménykedem mert a remény hal meg utoljára. 13.an full pozitív lett az ovu tesztem. Együtt is voltunk előtte is utána is. 15.en is együtt voltunk és akkor bevéreztem az aktus után. Azóta minden reggel van egy kevés vérzésem és napközben pedig barna pecsetelő. De minimális nagyon. Szerintetek így van esély a babára? Vagy ne is álmodjak rólam. Jövő héten pénteken megyek nőgyógyászhoz. Akkorra van idő pontom. De az még annyira messze van...
2015. jún. 19. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Van remény,de lehet,hogy méhszájseb.Az ennyi ideig tartó pecsételés nagyon nem jó.
2015. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha méhszaj seb akkor a baba megmaradhat ha sikerült?
2015. jún. 19. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad le: mikor kell megjönnie, késik-e, és teszteltél-e. A köztes barnázással ettől függetlenül menj el orvoshoz.
2015. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet méhszàjseb. Én terhesség alatt ezért vérezgettem.
2015. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az nagyon nem jó, ha együttlét után vérzel. Szerintem először nézesd meg,gyógyulj meg ha van valami és csak utána csináljatok babót. Nehogy emiatt legyen valami gond a terhességed alatt.
2015. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

13 lett pozitiv az ovu tesztje, igy feltetelezheto, hogy 27-e korulre nem varja.

2015. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!