Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hüvelyi nyálkájuk volt...

Milyen hüvelyi nyálkájuk volt a nem várt vérzés környékén azoknak, akiknek összejött a baba?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy szárazság-terhes, vizes nyálka-nem terhes? Elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, az elméleti részét én is olvastam. Köszi!
2010. márc. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szió.Nekem szinte semmi nem volt,illetve ami volt az is inkább olyan vízes.Nálam nem tért el a mensi elötti megszokottól,csak már miután rég pozitív volt a teszt,Drukkolok neked.pusz:14 hetes kismami:)
2010. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon gyors voltál :)
2010. márc. 1. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem vizes nyálkás volt mindig menzi előtt,aztán mikor terhes lettem,fehéres krémes lett
2010. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sürü fehér krémes állagú lett mikor teherbe estem.
2010. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két gyermekem van mensi elött volt folyásom mindíg amikor terhes lettem velük,csont száraz lettem.

Most kismama vagyok és száraz voltam mensi idejében.

2010. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mind két terhességem előtt (nem várt előtt és utána is pár hétig) teljesen száraz voltam, semmi folyás nem volt. Nekem menzi előtt szokott fehér folyásom lenni.

NINCS terhességre utaló folyás! Kinek ilyen-kinek olyan.

2010. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. márc. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!