Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleges ikerterhességnél,...

Esetleges ikerterhességnél, korai spontán vetélés estén megmaradhat az egyik baba?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi tünet azért csináltam tesztet mert késett 3 napot. halvány pozi teszt után másnap megjött majd még aznap negatív teszt. Ez egy hete volt. Most viszont egyre több tünetet produkálok...

2015. jún. 22. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Elofordulhat. De az is, hogy siman csak rossz volt valamelyik teszt. Csinálj újat, aztán menj orvoshoz
2015. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz menj el orvoshoz.


Egyébként ilyen gyorsan nem ürül ki a HCG a szervezetből, szóval nagy valószínűséggel az elsőre is csak odaképzelted a második csíkot.

2015. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a legújabb, hogy még terhes sem vagy de már két babát képzelsz magadba? Ennek mi értelme van?
2015. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem hiszem, hogy képzelődök - a pozi teszt, határozott és időn belüli pozitív volt. Ráadásul 43 éves vagyok, már régen túl vagyunk a "babaprojekten". Azért csináltam a tesztet a 3 napos ésésnél, mert hosszú évek óta normál 28 napos ciklusaim vannak, nem szokott késni. Kérek időpontot az orvoshoz...

2015. jún. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!