Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik lombik beültetésünk...

Harmadik lombik beültetésünk volt ami 7 hetesen elment hematoma végett vérhigitot kellett szednem napi egy clexane 0,4mlis szerintetek is a vérhigitotol vetélhetem el?

Figyelt kérdés
Harmadik beültetésünk elött meg állapították van egy mthfr667 génhibát nálam heterozigota vagyok erre írták fel a clexanet és 5 hetesen meg állapították a hematomát nagy vérömlemény lett és 7 hetesen elment sokak szerint a vérhigitótol hogy minden nap szedtem

2014. dec. 7. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valami gyógyszert vagy vitamint vagy vizsgálatot tudtok javasolni hogy meg elözzük a következő vetélést a első kettő beültetés meg se tapadt.Nagyon szeretnénk már hogy babánk lehessen több mint 5 éve várakozzunk
2014. dec. 7. 21:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy a hematoma a 12.hétig veszélyes a babára, mert a nagyfokú vérzés kimoshatja az épp hogy megtapadt babát.
2014. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ki is mosta sajnos de ez a hematoma mitől alakulhatott ki a minden napi vérhigitotól amit beültetés után adtak elég sok minden nap 0,4 mlis?vagy ettől a mthfr 667 heterozigota vagyok elméletbe erre adták higitot vagy mit tudsz javasolni hogy következőnek ne forduljon elö vitamint valami vagy valami kivizsgálást gyógyszert?
2014. dec. 7. 21:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Az abszolult nem egy nagy adag, ahogy már más kérdésednél is elmondták. Én pl 0,7 kaptam naponta. A hametoma a terhességek 20-25% jelentkezik, ráadásul a lombinál még nagyobb százalékban , hisz a leszívásnál és beültetésnél sérülhet a méhfal.
2014. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És akkor te is terhes vagy vagy voltál?lombikbeültetéses vagy sima? És meddig hány hetes korodtól meddig szedted szeded?neked mire írták fel?Mit tudsz javasolni elkerüljük következő terhességnél?
2014. dec. 7. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Terhes voltam. Ugyan arra írták fel mint neked és végig szúrtam, meg még szülés után is pár hétig. Lombikos baba volt, 4. lombikra sikerült, azoospermia miatt, bioptátumból kellett dolgozni. Szóval sokszorosan hátrányos helyzet.
2014. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is azoosperma a gond herebiopsziával mütéti úton sikerült kinyerni spermát
2014. dec. 8. 08:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a bioptátum soha nem lehet túl jó minőségű. Sokat kell vele próbàlkozni.
2014. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Veteles miatt rogton felirta a 0,4-es Clexane-t a dokim, ahogy terhes lettem ujra. 9 hetesen vettek eszre, hogy hematomam van. Azonnal leallititta a doki a verhigotot.
2015. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És a hematoma nálad mitől jött ki nálam is az volt hematoma és az miatt vetélhetem el mit javasolsz hogy a következő lombikunknál már minden rendbe legyen ha novemberbe volt a vetélés szerinted akkor korai márciusba még kezdeni a lombikot?
2015. jan. 30. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!