Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet h a szoptatás miatt nem...

Lehet h a szoptatás miatt nem fogan meg a baba?

Figyelt kérdés

17 hos a babám. 5 hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül :(

Szülés óta minden hónapban meg jön.

Peteérésem is van (lh teszt + hőmérőzés)

Szoptatás ennyire befolyásolhatja a megtermékenyítést?


Ti hogyan szoktatátok le a ciciről? Elalváshoz és este mindig kéri..



2015. jún. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatas alatt nem volt peteresem,pedig szules utan 6hettel beállt rendesen a ciklusom.

Nem biztos,hogy neked van (az ovu teszt,hőmérőzés nem 100%os)

Nálam siman elvalasztotta magat,amikor mar nem igényelte 11hónaposan.

Az elso gyerekem viszont 22hónapos koráig igényelte.

2015. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A második babám szoptatás ideje alatt fogant. Még azután is szoptattam a kisfiam 3 hónapig. 15 hós volt, amikor elválasztotta magát /ém pedig a 2. trimeszterbe léptem/.

A dokim azt mondja, hogy napi többszöri /sűrű legalább 6-8 szoptatás/ csökkenti a teherbeesés esélyét, de nem akadályozza meg. Tehát ha nagyon akartok babát, szerintem menj el a nődokidhoz, nézzen meg, addig ne válaszd el a nagyot! Majd a nőgyógyászod ad tanácsot!

2015. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hááát igen nőgyógyász lenne a tuti csak eddig még nem jutottam el oda :S


De valószínűleg júliusban már kérek időpontot..

2015. jún. 23. 09:11
 4/5 Bea~ válasza:
Szia!Szerintem hagyd meg a szopizás örömét a picivel amíg igényli.Az én legkissebb fiam 16hónapos és még mindíg nagyon cicis.A 2 nagyobb már fél éves kora előtt abbahagyta és nem fogadta el csak a tápszert,így nagy öröm,hogy ő nagyon igényli.Azért beszélj nőgyógyásszal is erről,hátha más oka van,hogy nem sikerül összehozni a tesót!
2015. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszélni fogok egy nőgyógyásszal.


Sztem le sem tudnám szoktatni annyira szokta követelni :D szóval ha kiderülne h szoptatás miatt nem jön össze a baba akkor egyhamar nem is fog sikerülni :S

De majd kiderül..

2015. jún. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!