Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bevállaljam?

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, és nagyon szeretnék gyereket, párom azonban nincsen. Arra gondoltam, megpróbálkozok egy egy éjszakás kalanddal, és bár úgy érzem, készen lennék arra, hogy felneveljem egy idegen gyermekét, szeretném megtudni, ti mit gondoltok erről? Azzal nem lenne problémám, hogy talán az apa nevét se fogom tudni, úgy gondolom, az én gyerekem lesz, és mindent megteszek majd, hogy a lehető legjobb élete legyen Az anyagi helyzetem nagyon jó, azzal nem lenne probléma, és az apának pedig nem akarom elmondani majd, ha esetleg teherbe esnék...
2010. márc. 1. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogyhogy nincs párod? :) Nem lenne jobb igazi családba felnevelni egy gyereket? :) Néhány év múlva kíváncsi lesz ki az apukája mert minden gyereknek van csak neki nincs stb. Szerintem inkább keresgélj párt magadnak. 30 évesen fiatal vagy!!! Sok sikert!
2010. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia! 29 évesen, családra, gyermekre vágyva kezdtem nagyon komolyan keresgélni, ki is lehetne társam és gyermekeim apja. Szép lánynak mondtak mindig, diplomás vagyok, élsportoló, ennek ellenére valahogy sose volt szerencsém a szerelemben. Végül - végső kétségbeesésemben - nézegettem a társkereső hirdetéseket. És bármilyen hihetetlen, ott találtam meg, gyakorlatilag azonnal azt a férfit, aki most párom, társam, gyermekeim apja. Másfél éves kislányunk és 20 hónapos pocaklakónk van. :-))

Azt tanácsolom, nézz alaposan körül, biztosan megtalálod te is a társad, de hidd el, bármekkora csoda is egy gyermek (ha teherbe estem volna tartós kapcsolat nélkül, akkor is vállaltam volna a babát), azért családban felnevelni az igazi. Neked is kell egy társ, de leginkább a gyereknek kell egy édesapa. Látom a lányomon: döcögősen indult a kapcsolatuk, mert a párom nem nagyon tudott mit kezdeni egy csecsemővel, bár tiszta szívből szerette a lányát és a kicsi bizony nagyon anyás volt. Mostanra viszont imádják egymást és a lányom délután már hallgatózik, mikor áll meg apa a ház előtt a kocsival és szalad elé. Most is együtt vannak a nappaliban, kakakóznak. :-)

Akarj babát, a világ leggyönyörűbb dolga, de szerintem próbáld megtalálni azt a férfit, akitől szeretnéd és éljetek együtt, akkor leszel te is és a picid is igazán boldog. Sok szerencsét!

2010. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Egy-két éve már keresem a párom, de egy kész csődtömeg vagyok a szerelembe.:( Most, ahogy válaszaitokat olvasom, arra gondoltam, adok magamnak másfél évet, és akkor újragondolom a dolgokat...
2010. márc. 1. 20:29
 4/9 anonim válasza:
73%

Szia!

30 éves? Ne aggódj nem vagy öreg, simán találhatsz egy olyan férfit amilyet te szeretnél.Én eléggé apás vagyok :) hűha csak nehogy anyum elolvassa :P Ezt persze nem azt jelenti, hogy anyumat nem szeretem sőt :) de valahogy én jobban kijövök apukámmal, és rá is hasonlítok. Nincs annál jobb ha egy boldog családban élhettek együtt, nekem sajnos elváltak a szüleim úgyhogy most utazgatunk apumhoz tesómmal. Na jó eltértem a kérdéstől :) Nem jó az ha azt se tudná a gyerek, hogy ki az apja.

Légyszi ha egyszer megtalálod a neked való férfit írjál :P engem nagyon érdekelnek a válaszok :)

17/L

2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsö hozzaszoloval nem ertek egyet, miutan egyedül vagyok a hazassagban megtervezett kisfiammal (mar elvaltunk), akit az apja egy eves kora ota nem latott most lesz majd 3 eves a pici. Szoval ennyit a tervezgetesröl meg a nagy parra talalasrol. De ezzel nem buzditani akarlak, sokkal jobb ha csaladban nöhet fel a pici. De tenyleg az a legjobb ha kitüzöl egy vegsö hataridöt amikor ha nincs senki tenyleg, akkor lepsz. De biztos megtalalod a parod, nyugi, ha stresszelsz rajta az latszik. nyugi es sok sikert.
2010. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne haragudj de én ezt nagy butaságnak tartom.

Benne vagy a korban, ez rendben, a háttér is rendben. Afelől sincs kétségem hogy jó anya lennél és felvagy rá készülve.De mindezek mellett én ezt önzőségnek tartom.Egy gyereknek szügsége van anyára és apára is.Én apa nélkül nőtem fel, 1 éves voltam mikor anyámék elváltak, és pokoli rossz, szinte nem ismerem az apámat,és ez rossz.Sosem volt teljes életem, láttam szép családokat anya, apa, kisgyerek...fájt a szívem hogy nekem ez nem adatott meg.Lehet hülye felfogásom van de szerintem mind 2 szülő ugyan olyan fontos a gyerek életében.


Persze kívánok sok szerencsét .Üdv. egy 9 hós. kisfiú anyukája

2010. márc. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagy öreg egyáltalán.Én 31 évesen váltam el,egy 12 évig tartó gyermek nélküli kapcsolatból.Úgy voltam vele mint Te,hogy ha terhes maradok,vkitől,egyedül megszülöm.Aztán rájöttem hogy ezt igy nem lehet.35 évesen ismertem meg a férjemet,fél év múlva babás maradtam,de úgy hogy terveztük.Májusban fog megszületni a kislányunk,és olyan jó látni ahogy az apukája is készül rá,és várja.Hidd el megtalálod a Párodat,el fog jönni,csak sajnos ki kell várni,de megéri!Sok sikert!29hetes kismami
2010. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!Irigylem azokat,akiknek a szülei elváltak,mert nekik még mindig ott van az apukájuk:(Nekem nincs ilyen szerencsém...örülök,hogy apu és anyu felneveltek mindhármunkat!Sajnos apa 7éve meghalt,de így 26évesen is szükségem lenne rá!(szeretném,ha látná az unokáit és azt is,hogy az oltár elé vezessen)

El se tudnám képzelni az életem úgy,hogy ne lenne a gyerekem mellett az apja!Én úgy nőttem fel,hogy mind a ketten mellettem voltak és a gyerekem is így fog!

Keresgélj tovább és ne add fel...neked is meg van az "igazi":):)Fiatal vagy még:)Sok sikert!!!

2010. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyéjszakás kalandból ne vállalj gyereket. És ha valamilyen genetikailag öröklődő betegsége van a pasasnak, aztán többet a büdös életben nem találod meg, pedig kellene (csontvelődonornak, akárminek??)

És különben is, egyéjszakásnál nem védekezni az aids meg mindenféle nyavalyák korában baromira orosz rulett, nem hinném hogy ennyit kockáztatnál.

GONDOLJ BELE!

:)

2010. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!