Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok, válaszolnátok...

Fogszabályzósok, válaszolnátok? Még kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval szerdán kaptam felülre fogszabályzót. Szerencsére még nem sebesedett ki a szám. Akkor elképzelhető, hogy már nem is fog?

Illetve sokszor úgy érzem, mintha csúszna lefelé, vagy le tudnám nyomni a nyelvemmel. Ez csak érzés ugye? Valójában nem tud elmozdulni, ugye?

Azt is mondták, hogy ezentúl nem haraphatok almába meg iylenek. Akkor egy szelet kenyeret se ehetek meg rendesen? Semmibe nem haraphatok ezután?

Köszi a segítséget! :)


2010. okt. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alma keménysége és a kenyéré között még van különbség. Én eddig mindent haraptam. Amikor fáj akkor úgy sem tudsz majd harapni.

Jön le? Én nem észleltem ilyen problémát? Lehet, hogy csak velem van így. Nekem nagyon stabilan áll.

Hogy érted, hogy kisebesedik a szád? Hogy belül felsérti a fogszabi? Azt rá egy két napra jobban észleled. De ha eddig nincs seb az csakis jó jel.

2010. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is fogszabályzós vagyook!!:D

Nálam uyg volt,hogy valamennyire fölsértette a szám,de nem vészes..és rögtön nekem se,pár nap mulva..viszont almát majd ehetsz..amikkoor fáj ugyse harapsz bele..de 1-2hét már nemfáj akkor már nyugodtan!!..az elmozdulós dolgot nemtudoom..de nekem nemvol tien érzésem(:

2010. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha fájni fog, úgysem tudsz majd harapni:)

Én akkor joghurton és mindenféle főzeléken éltem akkor...

A sebesedéssel kapcsolatban: nekem akkor sebesedett ki az ínyem hátul, amikor a dokinéni nem vágta le rendesen a végén a drótot...az sértette fel, de lehet kapni rá waxot vagy mi a neve annak:$

Amúgy nekem reggelente volt olyan, h "beleépült" az ínyembe mind a két részen(alul+felül) de nem volt sebes, csak kicsit kellemetlen:P

Én sem észleltem semmiféle leesős dolgot,bocsi:)

Üdv egy exfogszabis:)

2010. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Az evés egyre jobban megy, még mindig nem sebes, kezdem megszokni. A csúszós érzés is múlik, talán inkább az volt, h féltem, h nehogy le tudjam szedni. De az enyém is stabil.

Még 1x köszi! :)

2010. okt. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!