Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Válaszolnátok pár kérdésre...

Válaszolnátok pár kérdésre szálkásitással kapcsolatosan? Kezdő vagyok!

Figyelt kérdés

87KG vagyok,és kb 185 cm magas.Tegnap kezdtem el edzeni.Ez az étrend megfelelő számomra? [link]


-Hányszor menjek edzeni egy héten?

-Hányszor egyek 1 nap?

-73 KG az ideális testsúlyom?


Minden nap szoritanék rá időt,ha kell.



2013. okt. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula című könyvet, abban benne vannak az alapok röviden!
2013. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen tömegnövelnél, aztán szálkásítanál, simán lehetne 85 kiló is a szálkás súlyod. 73 kilóval jó vékony lennél.


Szálkásításkor marad a súlyzós edzés, ugyanannyit ugyanúgy edzünk súlyzóval. Bejön hozzá a heti 3-4 egy órás aerob edzés.


Ez az étrend szálkásításra? Ne viccelj már :) Szálkásításhoz 3g/ttkg fehérjét javasolnak, az nálad ~270g naponta. A ch-t vidd le 3-ra, aztán csökkentheted, ha nem megy le heti 0,5-1 kg illetve emelheted, ha ennél több megy le. Telítetlen zsírokat, zöldségeket, folyadékbevitelt nem elhanyagolni.


Ha megvan a napi adagod, oszd el minél több felé a kaját, egymástól nagyjából azonos távolságban levő időpontokban étkezz. Tehát mondjuk napi 8x, 2-3 óránként, lefekvés előtt 2 órával.


Tényleg olvasd el a könyvet.

2013. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!