Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják, hogy a spermavizs...

Azt mondják, hogy a spermavizsgálatkor 20 millió /ml a jó? Nálunk csak fél millió volt. Természetes úton így nem valószínű, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg ezt a linket, hátha segít: [link]
2010. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos sokkal kevesebb az esély!DE VAN ESÉLY!Férjemnek 2 millió volt /ml!Én pajzsmirigybeteg vagyok!és alcualt a méhem!Ami egy méh fejlődési rendellenesség!Az összes doki letett rólunk!És 5 év kellett ugyan hozzá,de most 20 hetes kismama vagyok,természetes úton!!!MINDIG VAN REMÉNY!
2010. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. márc. 2. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély természetes úton, lombikkal viszont simán.
2010. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. márc. 2. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

20 millió a normális tartomány alsó határa. Fél millióval a férjed gyakorlatilag sterilnek tekinthető. Sajnálom. Ha magasabb lenne a spermaszám, lehetne gyógyszerrel vagy hormonokkal próbálkozni.


Lombikkal azonban minden esélyetek megvan a babára.

2010. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én páromnak látóterenként volt 1! db...az orvos azt mondta ezzel az eredménnyel nyugodtan mondhatjuk,hogy steril...ez a vizsgálat 2 éves sikertelen próbálkozás után történt.Ennek egy éve már,és most 15 hetes boldog kismami vagyok!!!Semmi sem lehetetlen vagy kizárt!Én most már úgy gondolom...(és ezért sokan nevetnek rajtam) ,hogy egy pici élet megfoganását nálunk sokkal feljebb álló erők döntik el...jön a baba ha itt az ideje.És én csak egy vagyok a sok "csodaszámba" tartozó kismamából.puszi
2010. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást! nálunk 10-12 látóterenként 1-1 spermium van sajnos :(

úgy gondolom, hogy nekünk csak a lombik segíthet!

de vannak csodák :)

2010. márc. 2. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:
15.10-es! (Bocs kérdező, hogy belekérdezek!) Nektek spontán jött össze?
2010. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15:10-es vagyok!Igen, nekünk spontán sikerült a baba. Minden "csodaszert" kipróbáltunk a 3 év alatt...eredménytelenül.Amit utoljára szedett a párom(nem a baba miatt,hanem immunerősítés céljából) az a DM-ben kapható piros dobozos panax ginseng kapszula.Én szinte biztos vagyok benne,hogy annak is köszönhető,hogy végül megúsztuk a lombikot.Mindenkinek mielőbbi pocakosodást kívánok.
2010. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!