Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ az FLP termékei közül...

Használ az FLP termékei közül a Forever Multi Maca a teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés
Nőkre gondolok.Ha van valakinek tapasztalata kérem írjon.
2007. nov. 4. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én használtam a Maca Vibe nevezetű terméket, 2 havi adagot, eddig sajnos semmi eredmény. Hátha neked jobban beválik!
2007. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kb. fél hónapja szedem az általad írt terméket. Hogy használt-e, még nem tudom. A ciklusom felén a múlt héten voltam túl. Annyit azonban tapaszraltam, hogy többször kívánom a szexet, és nem elsősorban azért, hogy várandós legyek. Pedig ez a görcsös akarás eléggé megkeserítette az elmúlt hónapjaimat/hónapjainkat. De úgy vagyok vele, ha ez segít egy kicsit elfeledtetni a túlzott akarást, és segít magát a szexet élvezni azzal akit szeretek, akkor miét ne szedjem. Plusz ez a tabletta tartalmaz még egy csomó vitamint, nyomelemet amire egy szervezetnek szüksége van, és ráadásul természetes alapanyagokból.
2007. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!